Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol kapni Budapesten vagy...

Koaxk Ábel kérdése:

Hol kapni Budapesten vagy Pest Megyében Kaló Imre valamint Szőke Mátyás borászatából származó bort?

Figyelt kérdés
Szőke Mátyás-tól itt ott találtam 1-2 fajtát, de Kaló Imrétől sehol. Van valakinek esetleg egy jó tippje, hol érdemes körülnézni?

#bor #borászat #Szőke Mátyás #Kaló Imre
2015. máj. 26. 18:53
 1/3 Mojjo ***** válasza:

Szőke Mátyás borait lehet a borhálónál, és a bortársaságnál is kapni, meg úgy sokfelé. Kaló Imre bort viszont sehol nem fogsz látni, soha nem voltak kereskedelmi forgalomban a borai és valószínűleg soha nem is lesznek - ehhez ragaszkodik az Imre. Nála, a pincétől lehet venni, de ott sem egyszerű - olyan bort nem ad el neked, amit már kóstoltatott veled :)

Ha érdekelnek hasonló stílusú borok, a lányának és a vejének is van egy közös borászata, Hegyi-Kaló pince néven, azokat a borokat a colour winewolrd, a pinceáron és a terroir club boltok forgalmazzák. Az új tételek mindig a pinceáronnál debütálbak.

2015. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, azt hiszem mindent megtudtam, amire kíváncsi voltam.


Ment a zöld kéz! :)

2015. máj. 26. 21:08
 3/3 Mojjo ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, ha segíthettem :)
2015. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!