Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajándékba milyen különleges...

Ajándékba milyen különleges sört ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Megegyeztünk az illetővel hogy a szülinapjára nem veszek semmit, de szereti a sört (nem berúgni, hanem az ízét) és gondoltam akkor meglepném valami finommal, ez még nem lesz bűn :D

2015. máj. 27. 19:35
 1/8 anonim válasza:
sok jó magyar sör van, ha Miskolc környékén laksz esetleg vagy ha arra jársz felkeresheted a magyar sörök boltját, vagy ha ez nem jön össze akkor látogass el a Legenda sörfőzde honlapjára :) amugy a személyes kedvencem a James Brown Ale és az amerikai stílusú sörök :)
2015. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Sajnos messzebb lakok onnan, de a honlapra felnézek!
2015. máj. 27. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Belga söröket vennék. Nagyobb áruházakban van. Pl. Metro, Interspar.
2015. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg márkát tudnál ajánlani?
2015. máj. 27. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb belga sör a Blue Chimay.


[link]


Ezen az oldalon lehet is kapni. De ha valami egyszerűbb megoldásra vágysz, akkor valóban a nagyobb spárokban szoktak lenni. Duvel, London pride, ha szerencséd van esetleg piros Chimay is. Én ezek közül választanék, minthogy ezek a kedvenceim jelenleg.

2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, tudok neked magyar kézműves söröket ajánlani!
2015. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én valami sörcsomagot vennék, amiben több fajta van.

Szoktak ilyenek lenni nagyobb áruházakban.

2015. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jófélét
2015. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!