Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholpára veszélyes?

Alkoholpára veszélyes?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire veszélyes?:

https://www.youtube.com/watch?v=uOa_GXNpuJk

https://www.youtube.com/watch?v=zs2CjmOvqSA


A másik meg, hogy ennél a módszernél mennyivel kell több/kevesebb alkohol a berúgáshoz, mint ivásnál.



#alkohol #Vapor #alkoholpára #alkohol inhalálás
2015. jún. 1. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a tüdő nem ilyesmire van kitalálva. De biztosan hamarabb az agyba jutt az alkohol, így.
2015. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak aztán rá ne gyújts közben, mert lerobban a fejed.
2015. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:

Valszeg senki nem tudja megmondani biztosan, de a módszer első kísérleti nyulai közt lehettek, és ha baj lesz belőle, majd tanul belőletek az orvostudomány.


Annyi biztos, hogy gyorsabban józanodtok ki, mert nincs meg a folyamatos utánpótlás a gyomorból/belekből. Mivel a tüdő nem veszi fel 100%-ban azt,amit beszívsz, nem biztos, hogy kevesebb kell a berúgáshoz (legalábbis ahhoz képest, mintha szájon át akarnál 10 percen belül berúgni).

2015. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer egy lánytól azt hallottam, hogy pálinkafözés közben, eléggé szétszokott csúszni, pedig nem iszik közben. Aztán lehet ennek nincs semmi valóság alapja.

Én azt tudom elképzelni, hogy ilyen módon gyorsabban fejbe üt az alkohol. De abban van igazság, hogy kevesebb ideig tarthatt.

2015. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokkal gyorsabban felszívódik az alkohol, de tényleg gyorsan elmúlik a hatása. Ja és tönkreteszi a tüdődet.
2015. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!