Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyre több helyen (Siófok,...

ElCondor kérdése:

Egyre több helyen (Siófok, bulinegyed stb. ) tiltják helyi rendelettel a közterületen való alkoholfogyasztást. Megoldás lehet erre az amerikai filmekből ismerős papírzacskóból való iszogatás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2015. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
Nagyon helyes, ne igyanak az emberek közterületen alkoholt, ha nagyon fogyasztani óhajtanak, vagy csinálják otthon, vagy üljenek be egy vendéglátói egységbe
2015. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Mé'? A papírzacskó az instant magánterület?
2015. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem újkeletű dolog, sok városban már évek óta van ez a rendelet. Akár 50 ezer forintos birsággal. A papírzacskó sem tünteti el az alkoholt, nem varázszacskó...
2015. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Jól teszik. AZ utca, park nem kocsma.
2015. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Igyál otthon. :D Bár itt a jó idő mi is megyünk ki a parkba inni, bár vidéken nem nagyon van ellenvetés. D:
2015. jún. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Siófokon én simán engedném, az ottani bulizós rész, csak erről szól és ott egyfolytában mászkálnak az emberek, ott nincs olyan ember akit ez zavarna, mert az nem megy oda. A pesti bulinegyedben meg úgyis mindegy, mindenki tök részeg ott esténként, a piát megissza bent, de attól még az utcán is részeg marad. Papírzacskóból ha iszol ugyanolyan, mintha csak simán fognád az üveget.
2015. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg tiltják,? Hogy mik vannak, még nem hallottam. Engem nem zavar. Sokkal inkább zavaró a sok büdös bagós, na azt kéne betiltani közterületen...


Amúgy van olyan hátizsák, amibe víz tölthető és csövön keresztül lehet belőle inni. Hát pálinkával is meg lehet tölteni! :D

2015. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Be kell tölteni a vodkát vizes flakonba jagert kólásba stb. azt annyi. Különben meg tényleg hülyeség. Tegyük fel ott nyaralok a közelben egy nyaralóban, ha ott mocskosul berúgok, simán részeg leszek még órákon keresztül és miután berúgtam ugyanúgy randalírozhatok az utcán ha épp kedvem tartja. Megint egy értelmetlen és felesleges törvény.
2015. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
59%
Én csak azt nem értem, hogy eddig legális volt az ivás a Petőfin és a bulinegyedben? Ezek nem közterületnek számítanak? Miskolcon a rendészet, a gyermekvédelem és a zsandárok közösen baszogatják szerencsétlen 15 éves csóri gyerekektől kezdve a 24 éves egyetemistákig az összes közterületen ivót csekkekkel.
2015. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!