Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Eperből lehet bort v. pálinkát...

Eperből lehet bort v. pálinkát készíteni?

Figyelt kérdés
S ha igen, hogyan? Van sok eprem.
2015. jún. 6. 10:44
 1/9 anonim válasza:

Minden gyumolcsbol lehet mndkettot. Iszonyu sok kell hozza, mert a palinkafozdekben szoba srm allnak veled, ha odamesz tiz liter cefrevel kifozetni. 200 liter az also hatar. Legalabbis amit en ismerek.

Borral probalkozz azt otthon is mgtudod csinalni. Azt nem tudom hogyan kell,de a neten biztosan talasz jo receptet.

Isteni finom mindketto. Gondolj ram mikor iszogatod:))

2015. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Bort lehet.

[link]

Ez csak szamócabor de biztos lehet eperből is.

Itt egy másik is: [link]

még egyiket se próbáltam (13/L)

2015. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2015. jún. 6. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
2-est ki pontozta le?
2015. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Ne törődj a pontokkal. Egyáltalán nem mérvadóak az oldalon. A cikkeket köszi!
2015. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a korod miatt pontoztak le.
2015. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ő volt az egyetlen aki képes volt egy használható választ odalökni. A koráról meg nem tehet, és lehet h a szülei borászok és ő is ért hozzá.
2015. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Eperből pálinkát lehet készíteni tudom hisz ittam olyat, de bort :D na az jó kérdés.
2015. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! - Az idén már lekvár lesz belőle, de jövőre biztos, hogy vagy bor, vagy pálinka.(!)

(Sőt, jövőre még több eper lesz, mert e mostani szellősen van ültetve, és nagyon szaporodik - sok új hajtást képez).

2015. jún. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!