Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet itthon markánsabb ízű...

Phoney kérdése:

Lehet itthon markánsabb ízű kereskedelmi szilvapálinkát kapni?

Figyelt kérdés

Határozott, gazdag, kisüsti jellegű ízt várok, amit egy hibátlanul cefrézett házi szilva tudni szokott. (Nem, nem a karcos ecetes sz*rra gondolok, amilyen az átlagos házi szilva.)


Mostanában megkóstoltam egy párat, és vannak köztük jók, de mindegyik édes-tompa és/vagy többé-kevésbé halvány ízű. Eddig megvoltak: Márton és Lányai muskotályos, Bestillo, Pannonhalmi, Nobilis, Matheus, Árpád kisüsti, Árpád érlelt, Zsindelyes besztercei, Panyolai Elixír, Békési vörös szilva, 895 Hunnium, Agárdi Miraculum, de ezek mind nem olyanok, amilyet keresek. Eddig 2 franciát kóstoltam, azok jók voltak, de nem akarok mindig külföldről rendelni, ha értelmes szilvát akarok.


Mindenképpen kereskedelmi pálinkát keresek, nem házit.



2015. jún. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

En az Arpad palinkahaz itokait szeretem:


- vadasz szilvapalinka

- kisusti szilva palinka

- premium kategoriabol a sima szilva palinka es a hamvasszilva is


[link]

2015. jún. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésben szerepelt, hogy az Árpád pálinkákat kostólta már Phoney. Ráadásúl nem az volt a kérdés, hogy te konkrétan mit kedvelsz, vagy mit tudsz ajánlani, hanem, hogy Phoney egy markánsabb ízű szilvapálinkát keseres. Remélem tudtam segíteni a szövegértelmezésében.
2015. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyat keresek, amiben nemcsak a szilva édes jellege, hanem a fanyarsága is megjelenik. Azóta egy ilyennel találkoztam (Pajor 50° szilvapálinka), az viszont nem volt valami jó.
2015. szept. 16. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!