Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik pezsgőt válasszam?

Melyik pezsgőt válasszam?

Figyelt kérdés

meglepetés bulit szervezünk anyuval és mivel egyikünk sem nagy ivó, fogalmunk sincsen, hogy melyik lenne a jobb választás:

Pezsgőben Törley-ben gondolkozunk: 1-2 üveg alkohol mentes + nem igazán tudjuk, hogy mi a különbség a sok édes között: Charmant doux, Charmant rouge, Fortuna, Muscateller... szerintetek melyiket válasszuk?

mi elsősorban édesben gondolkoztunk, de érmes lenne venni 1-2 szárazat vagy félszárazat is?



2015. jún. 24. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem aszerint valasszatok, hogy mit fogtok fogasztani hozza.

Nok es a fiatalok az edeset szeretik, de az igazi ivo emberek le nem nyelik az edeset. Feledes, vagy felszaraz amolyan altalanos, ezeknel tenyleg erdemes figyelni, hogy mihez isszak. Szaraz pezsgo az igazi szerintem, pedig sokan nem szeretik.


[link]

2015. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából nagyon sörös, meg rövid italos a csapat és csak szeretnénk egyet koccintani pezsgővel, viszont félek, hogy ha édeset veszek, akkor mindenki szárazat akar, ha meg szárazat, akkor mindenki édeset...
2015. jún. 24. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Édeset senki nem fog akarni.


Én a Hungária Extra Dry-t tudom ajánlani. Kiváló pezsgő.

2015. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sok rendezvényen jártam már és nem igaz amit az előttem szóló ír. A vendégek 2/3-a szárazat iszik míg 1/3-a édeset. Ez a nagy átlag (nem kis) tapasztalatom szerint.
2015. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!