Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan növelhetném az alkoholt...

Hogyan növelhetném az alkoholtűrő képességem?

Figyelt kérdés
Milyen formálisan fogalmaztam azt a mondatot, nemdebár? A bajom az, hogy pár huszonéves ismerősöm elhívott inni. Már azon túltettem magam, hogy milyen megalázó lesz egyedüli tizenévesként inni velük, de azon még nem, hogy hogyan fogom bírni. Voltam már (jó)párszor berúgva, mindig elfelejtem számolni, hogy hány pohár után. Szerintem alacsony a tűrőhatárom, ezért szeretnék tippeket azzal kapcsolatban, hogy hogyan bírhatnám jobban az alkoholt.
2015. júl. 4. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha aznap többet / laktatóbb kajákat eszel, az segíthet elvileg :D
2015. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt? Örülj, hogy kevés ital is elég, olcsóbb, egyszerűbb :) Nem hiszem, hogy minimális odafigyelés annyira nehéz lenne.
2015. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert-tartja a mondás. Elvileg idővel hozzászokik a szervezeted és jobban bírod. De alkati dolog is. Meg korfüggő. Érdekes módon én tizenévesen megittam annyi piát,mint egy kozák hadsereg, most meg pár felestől fejre állok. (Bár gyanítom ez is amiatt van,hogy ma már ritkán iszom). Azért ne vidd túlzásba. És szerintem is jobb a kevesebb ital, mert kíméli a pénztárcádat. :)
2015. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Edzéssel, mert gyakorlat teszi a mestert.
2015. júl. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért iszol, költve a pénzt, ha nem akarod érezni hatását?
2015. júl. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért elég szomorú a világ, hogy inni mennek el az emberek (pláne tizenévesek) és nem szórakozni...amúgy, ha a "barátaid" a barátaid lennének, akkor nem érdekelné őket, hogy kólát iszol és nem töményet
2015. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Istenem, nem erkölcsi kérést tettem fel. Mondhattam volna azt is hogy pizsipartizunk. Igen, a mai generáció rémes, tizenévesen már isznak. És házasság előtt születik gyerekük. A pilóta kekszet sem szedik szét, egyszerűen megeszik. Felháborító. Egyébként pedig nem ájulásig akartam inni, éppen csak hahotázásig. Azért kérdeztem, mert a legtöbbjük új ismerős és nem akartam magamat porig alázni azzal, hogy lerészegedek pár pohártól és "rosszul" viselkedem.
2015. júl. 5. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
"nem akartam magamat porig alázni azzal, hogy lerészegedek pár pohártól és "rosszul" viselkedem." visszaugrunk ugyanoda...ne igyál annyit és kész!
2015. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez öröklött tényező. A zsíros étel mondjuk lassítja az alkohol felszívódását, de ha nm akarod megalázni magad, akkor ez egyetlen megoldás, hogy odafigyelsz, mennyit iszol.
2015. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!