Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan alkoholmentes...

Varga Áron kérdése:

Létezik olyan alkoholmentes sör ami nem összevissza van gyümölcs meg mindenféle módon ízesítve?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Utálom a söröket, de még én is tudom, hogy igen. Akkor te, aki ilyet akarsz venni, veszed a fáradságot, elsétálsz a boltba, oszt megnézed.
2015. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Igen. Egyszerű natúr alkoholmentes sör. Ízesítés nélkül.

Nagyobb boltokban szinte garantált, hogy van olyan, de szerintem még a kisebbekben is.

Sokan veszik, sokkal többen, mint az ízesített sz@rokat.

2015. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Elmesz a boltba, es kulon polcon ott lesz az osszes alkoholmentes sor. Szepen elolvasod melyik milyen (izesitett vagy sem), es amelyik megtetszik, megveszed. Arrol tudj, hogy 18 ev alatt (marpedig igen csodalkoznek, ha 14-nel tobb lennel) azokat sem fogjak neked kiadni...
2015. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Letezik. Mas kerdes, hogy lenyegesen roszabb, mint a gyumolcsos, osszevissza izesitett tarsai.
2015. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
az alkoholmentes sort mar miert ne adnak ki 18 ev alatt? uditot is vehetsz....
2015. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Edelweiss alkohol mentes söre fantasztikus élmény. Nagyon ügyesen megcsinálták. Csak ajánlani tudom azoknak, akik kedvelik a búza söröket.
2015. júl. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Soproni, Gösser, Szalon, ami az olcsóbbak között kapható és iható.
2015. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Köszi a lepontot - lehet mondani ellen véleményt is, ha már sikerült a piros pacsi. Vagy ahhoz nem elég az ismereted?
2015. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!