Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A pálinkából milyen ízű a...

A pálinkából milyen ízű a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, amit eddig kóstoltam az barack volt. A második legjobb egy 5 évig pihentetett szilva. Harmadik helyen egy birs van. Negyedik helyen egy köménymag ágyas pécsi törköly.


Mindhárom selymes, sík, tiszta, telt illatú volt. Egyik sem karcolt, száraz próbálya külön élmény volt. Vizes higításra sem jött elő semmi zöld íz. Sajnos aki cefrézte, a titkot a sírba vitte. 6 éve nem kóstoltam hasonlót sem, pedig volt néhány érmes pálinka is a poharamban.

2015. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem a szilva.Egyszer ittam egy olyan finom házit hogy hmmmm.Soha nem felejtem el.Ami még nagyon finom tud lenni( és a kedvenceim közé sorolom) az a barack meg a körte.
2015. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

akkor az egész ország parasztokból állna..:D"


Egyetértek. Az ország nagy része valóban parasztokból áll.

2015. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bocs király, hogy ilyen sok individuális agrár önmenedzser van ebben az országban! És mindezt ízlések egyénenként vett különbözőségének megalapozott variációjának önkéntesen figyelmen kívül hagyásával logikáztad ki.

Hogy teszteljem a logikádat, mond csak! Van neked akváriumod?

2015. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 L.. István ***** válasza:
Bodza über alles! Csak ne vón olyan drága :-( Egy jó birs se kutya.
2015. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés,ha minden este megiszik az ember vacsora után egy kupica pálinkát,az mennyire számít alkoholizmusnak.

De nem azért mert alkoholista akarok lenni,csak a gyomorégés miatt.

2015. szept. 18. 12:29
 17/18 Phoney ***** válasza:

Napi 1 kupica pálinkától vacsora után semmi bajod nem lesz (feltéve, hogy megmaradsz ennyinél), bár mentálhigiénés okokból ajánlott heti 2 napot kihagyni.


Egyes orvosok szemében ez is „alkoholizmus”, de ez annak a paranoiának szól, amit az alkoholfüggőség alattomossága gerjeszt.

2015. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egy kérdés olyannak,aki még nen ivott pálinkát,az meg merjen kóstolni 1 ágyas pálinkát vagy maradjon inkább a "sima" fajtánál?
2015. szept. 20. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!