Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen aromát használnak azok...

Milyen aromát használnak azok akiknek szinte kiugrik az üvegből a sárgabarack pálinkájuk, és hogyan? Tudja esetleg valaki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem pálinka, ha aroma van benne!
2015. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy semmilyent, csak nem tesznek a cefrébe cukrot.
2015. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"kiugrik az üvegből a sárgabarack pálinkájuk"


Ez MIT AKAR jelenteni? Nekem még soha semmiféle pálinka ne akart kiurgrani az üvegböl!!!!


Emellett normális helyen nem használnak semmiféle aromát, csak rendes és elegendö barackot.

2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Annyit jelent, hogy kiugrik az üvegből, hogy ha kinyitod a palackot az erős és kellemes sárgabarack illat körbe lengi a szobát anélkül, hogy beleszagoltál volna az üvegbe.

Ezt tiszta és tisztán tartott, hűvös helyen cefrézett erjedéssel lehet megoldani. Ha lassúl a bomlási folyamat hűvösebb helyen, valamint rendesen meg van forgatva néha a cefre, akkor több aroma oldódik ki a gyümölcsből. [nem nyári melegben, hanem pince hidegben valaki 16-20fokra esküszik, de hallottam már 12-16fokos skáláról is, majd jön valami tudor és kijavít :) ]

2015. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 picoka92 ***** válasza:
44%
A mi sargabarack palinkank is olyan, mintha a baracklekvarba szagolnank bele. Es egy csepp aroka sincs benne!
2015. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 picoka92 ***** válasza:
Aroma bocsi
2015. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
ma 07:58-as: a harmadik válaszoló vagyok, köszi az infót, ezt a kifejezést nem ismertem.
2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!