Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeszes ital tartalmú csomag....

Szeszes ital tartalmú csomag. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok, a barátnőm 17. Külön élünk a szüleimtől, szüleitől.


A testvérem néhány nap múlva érkezik haza Franciaországból, és gondoltam egy üveg abszinttel lepem meg, ugyanis ódákat zengett róla, hogy kint mennyit és milyen jót ivott. Igen ám, de nem holmi "néhányezres" itókával szeretném megajándékozni, hanem egy hétéves (hét évig volt kinnt, ezért ezt választottam :) ) eredeti francia abszinttal. A gond a következő: ilyet nem találtam a környező boltokban, ezért az internetről kell rendelnem. Magában ez ugye nem lenne probléma, viszont nekem elsejétől sikerült szabaddá tennem magamat a munkahelyemen, és ezen a napon hajnalban érkezik ugye a bátyám. A barátnőm munkanélküli jelenleg, és ezért arra gondoltam hogy átvehetné ő, de ugye még nem 18 éves. Ilyenkor szólhat a futár, vagy kérheti hogy bizonyítsa, hogy elmúlt 18? Egyáltalán megjelölik a csomagon, hogy szeszesital? Vagy inkább kérjem Pick Pack pointra, ott nem akadnak fent az életkoron? :/ A szomszédok kétlem, hogy átvennék, mivel panelben lakunk, és nem vagyunk annyira jó viszonyban velük :(


Segítsetek kérlek, hogy mi legyen :S

Előre is köszi :)



2015. júl. 29. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A futárnak nem kell ellenőriznie az ilyesmit.
2015. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azzal akarod meglepni amit kint fogyaszt? Nem valami egyedi. De te tudod, a futár meg le sem fogja szarni azt, hogy hány éves a barátnőd. :D
2015. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csomag tartalmát senki nem ellenörzi.


DE!!!! valakinek, aki Franciaországban RENDES abszintot ivott, Magyarországon az itteni VACKOT adni igen nagyfokú butaság, mert CSAK CSALÓDÁS lehet a vége!!!!


Adj neki valami olyat, ami ott hányzott neki, ne pedig olyasmit, amit ott sokszor fogyasztott és sokkal jobb minöségben.

2015. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Het ev utan vegre hazajon ... nem valami itthoni dologgal kellene varnod?


Ha hosszabb kulfoldi kint tartozkodas utan hazajovok, en mindig a magyar izekre vagyom es inkabb en hozok ajandekba kulfoldrol szarmazo dolgokat (lehet a batyad is hoz neked eredeti francia abszintet ajandekba, hogy megmutassa idaig mirol aradozott).

2015. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:

A futár nem nagyon fogja elkérni a személyit (őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy van-e ilyen opció, pár hónapja egy pick packra rendelt pálinkás csomagom volt, azon nem láttam ilyen jelölést), de a PPP-on eleve nem is feltétlenül kérik el a személyit, van, ahol elédteszik a lapot és töltsd ki. Egyébként nem tudom, milyen helyen dolgozol, de rendelheted oda is.


Viszont:

1. megmutatnád ezt a 7 éves abszintot? (Egyrészt érdekel, másrészt valszeg elnéztél valamit.)


2. Ha PPP-ra tervezted rendelni, akkor gondolom magyar webshopból rendelnél, csakhogy itthon egyetlenegy jó francia abszintot lehet kapni: a François Guy-t, de sokkal többért (26 ezer/liter), mint amennyit ér. Ennél olcsóbban is lehet külföldről akár jobbat is rendelni, ha mindenképp ezt akarod.

2015. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a batyad 7 evnyi abszintezes utan, inkabb egy absztinens pihenesre vagyik :)
2015. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van :/ Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!