Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen ütős italt ajánlotok...

Milyen ütős italt ajánlotok amiből többen is jól szórakozunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szombaton lesz buli, 7ezer ft van kb. italra. Nagyon max 10.

Mi az amit ti ajánlotok?

Vodkát mindenképp akarunk és hallottam hogy az martinivel keverve nagyon üt és finom is. De hogyan készül egyáltalán?

Köszi:)


2015. aug. 6. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
a martini az bor? vagy mi pontosan?:D
2015. aug. 6. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a lehető leggyorsabb lerészegedés a cél, akkor Abszint.
2015. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZerintem ilyen melegben fölösleges a Vodkát még Martinivel is keverni. Simán elég ,hogy vesztek pár palack schweppes citromos üdítőt, jól behűtitek, és a pohár aljába mindig öntetek egy kis vodkát. Én nagyon bírom a szeszt, de melegben nekem is elég belőle pár pohár. Hidd el megüt, mert itatja magát, frissít, és odavág a cukros szénsavas üdítő alkohollal.
2015. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van,a martiniból csak róka lesz...
2015. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A martini vermuth, de ürmösbornak is nevezhetjük.

Nekem kifejezetten ízlik a martini-vodka, persze csak száraz martinivel.Finom és ütős, bár én nagyon jól bírom az italt, 4-5 sem árt meg, és tudom, hogy a határ.

2015. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!