Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha éhgyomorra lehúzol fél...

Ha éhgyomorra lehúzol fél liter 5%-os sört, te is elkezdesz kicsit szédülni ami fél óra múlva elmúlik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem iszom éhgyomorra sört. Éhgyomorra eszem.
2015. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

nem

nálam kb 3-4 üveg után van ez éhgyomorra vagy akkor ha másnaposan ébredve ráiszok 1 üveggel

2015. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik csak én vagyok ilyen egyedi eset...
2015. aug. 12. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
mindenkinek másképp reagál a szeszre a szervezete ebbe nem kell logikát keresni vagy szégyelni
2015. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
65%
Én is :) nem bírjuk a piát :D
2015. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Még ha éppen hat is rám ennyi sör, nem szédülök. Csak érzem, hogy ittam valamit :)
2015. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinél más és más a hatása.
2015. aug. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem, de ez nekem már napi rutin.

Csak gyakorolni kell és nem fogsz szédülni.

2015. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csomorkány ***** válasza:

Hosszú ideig 4-5 sör jelentette a berúgást, és olyan 7-8 az alapos berúgást. Azután egy szép napon, úgy egyetem közepén elhatároztam, hogy a napi limit az két sör. Nem mondom, hogy mindig megtartottam, de Isten kegyelméből úgy nagyjából működik.


Viszont azóta én is megérzem már az első sört is, különösen, most nyáron, amikor bejövök a melegről.


Szóval tényleg gyakorlás kérdése, de szerintem nem jársz jól, ha gyakorlod. Inkább lőjj be Te is egy napi limitet.

2015. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom gyakorolni, csak azt furcsállom kicsit ha a nagy melegben éhgyomorra egyszerre hirtelen fölhajtok egy sört, akkor így megérzem. Utána ha iszok néhány deci(!) (nem elírás) töményet, azt már meg se érzem.

Illetve ha eszek is hozzá, vagy lassan kortyolgatom akkor több sör se kottyan meg. Arra lettem volna csak kíváncsi, hogy én vagyok csak így fordítva bekötve. De ezek szerint igen.

2015. aug. 16. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!