Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit érhet egy Stillbrook...

Mennyit érhet egy Stillbrook Bourbon?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondva nem tudom,hogy mennyi idős lehet ez a whyski de elég régóta a családunké. A szüleim nem akarják meginni mert szerintük értékes..

A papír elég kopott rajta de még a zárjegy is rajta van.


[link]

[link]


Válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 19. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ér olyan sokat. Igyátok meg inkább.
2015. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
Ez valszeg a 60-as évekből származik. Nagyon esetleges az ára, mert ugyan elég ritka, de a minőségét tekintve egy középkategóriás whisky, szóval nem sok mindenkit érdekel, még nemzetközi aukciós oldalakon is nehezen találsz rá vevőt. Egy helyen láttam az 1,2 L-es palackot 50e Ft értékben kitéve az eBay-en, a masterofmalt.com-on pedig sokkal drágábban (180-300 fontért) listázzák (kapni jelenleg nem lehet), de ebből még nem következik, hogy bárki is adott volna ennyit értük.
2015. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a rossz tárolás miatt kb már megbuggyant, nem túl sokat.
2015. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsen neki semmi baja, 40%-os szesz nem buggyan meg.
2015. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy megromlik, hanem hogy a nem normális tárolás következtében olyan íze lesz mint a trágyalének.
2015. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. szept. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!