Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg Egri bikavér ami...

Csomesz kérdése:

Egy üveg Egri bikavér ami 1984 es mennyit érhet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kiemelkedő évjárat, bontatlan, eredeti palackban talán 3-4000 forintot megad érte borgyűjtő. Aki megissza, annyit se.
2015. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Van még vagy 10 üveg másfajta borom is ami palackozott és szintén hasonló évjárat de sajnos cimke már egyiken sincs és az üvegen sincs semmi ráirva. Annyit tudok róluk hogy mind egri. Mind hűvös helyen pincében volt és csak most találtam. Édesapám titkos készletét. Ezekkel lehet valamit kezdeni vagy csak max meginni?
2015. szept. 3. 16:31
 3/19 Mojjo ***** válasza:
100%

Kicsi a valószínűsége, hogy ihatók még, hiába a szakszerű tárolás.

Egy cikk a témában, "Mennyit ér a régi bor?" címmel:

[link]

2015. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen azt olvastam. De nagyon jó hőmérsékleten voltak. Az egyiket megkóstolván egész finom volt. Csak hogy azon kivül hogy megihatom lehet e vele valamit kezdeni?
2015. szept. 3. 17:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy irodalom kedvelőnek érne valamit.
2015. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha jó akkor a vendégeidet is megkínálhatod vele ha jönnek.
2015. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mojjo ***** válasza:
100%

Tényleg olvastad? Végig? Mert van egy vonatkozó rész, kifejezetten az ilyen borokra:

"Rendszerváltás előtti száraz fehér és vörösborok (beleértve az Egri Bikavéreket, Soproni Kékfrankosokat, a Debrői Hárslevelűket és további kedves barátaikat): 0 Ft"


Ennél többet, vagy bíztatóbbat sajnos én sem tudok hozzátenni. Nincs értékük sajnos.

2015. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen olvastam azt is persze. De vicc az egészben hogy az egyik egri hotelban 31 ezer egy üveggel. Na sebaj majd elkopik az akkor. :)
2015. szept. 3. 21:49
 9/19 Mojjo ***** válasza:
100%
Azt lehet tudni, hogy pontosan mikori és milyen bor ez a 31 ezres? Őszintén érdekelne. A 90-es évekből, vagy a szocializmus előttről esélyes, hogy vannak ennyiért - bár ez utóbbiakat ivásra kínálni igencsak necces lenne.
2015. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Korona hotel eger. Itt a link. [link]
2015. szept. 3. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!