Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megkóstolnád az én "koktélom"?...

Megkóstolnád az én "koktélom"? Kicsit furán hangozhat de jól sikerült

Figyelt kérdés
néha látszólag szokatlan vagy gusztustalan dolgokból is lehet egész jó alkotásokat kihozni:) én ezt csináltam ma, és nem tudom mit szóltok hozzá, finom lett. (pontos mértékegységeket nem tudok mondani mert találomra csináltam ,az egész elfért egy kb 2,5 dles pohárban úgy hogy nem volt tele teljesen.) : minimális Mirinda kóla a pohár alján, maradék kis kommersz vodka (kb egy 1 dl) felöntve egy olcsó energiaitallal, és egy kis tömény málnaszörp a végén. a savanykás energiaital és kóla csökkentette a kesernyés ízt, a málnaszörp megédesítette kicsit, és az összhatás tökjó lett:) lehet sokan húzzák errre a szájukat így leírva, de így kísérletezésekből is szoktak jó ötletek születni nálam, és lehet érnek annyit mint bármilyen más híres koktélrecept:)
2010. márc. 13. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egész jól hangzik,meg is kóstolnám :)
2010. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ide vele, nekem jöhet bármi :)Ebből az összeállításból mindent szeretek!
2010. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát azt leszámítva, hogy az energiaitalt nem célszerű alkohollal keverni, szerintem jól hangzik. :)
2010. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

megkívántam:DDDD


20L

2010. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy :D Semmi rossznak nem vagyok a megjavítója :D
2010. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Egy kóstolást megér:D Jöhet hozzám is:)
2010. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ish nagyon jol hangzik.....enish megkostolnam xD
2010. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden, amit beletettél nekem való!!! Jöhet ide is belőle :DDD



http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__495168-..

Nézzetek be ide, ha van egy kis időtök, és írjatok néhány hozzászólást, hogy meglegyen a rekord!!! Köszi!!! :-)))

2010. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"mindenképpen kóstold meg majd a koktélom, én is mindig ezt iszom, mert nagyon finom, szürcsöljük majd egész nap a kis viskómban, de azért meg jegyezném hogy ez is fosból van"

Pál

2010. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!