Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Megkóstolnád az alábbi ételeke...

Megkóstolnád az alábbi ételeket? Esetleg ettél már belőlük?

Figyelt kérdés

Fűszeres rizzsel, főtt és darált bélzsírral, -májjal, -léppel, -tüdővel töltött sertésbél.


Fűszeres darálthússal töltött sertés vékonybél.


2009. jún. 22. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt ettem már,de az elsőből a bélzsír kimaradt,Azt nem is enném meg.Régen abból főzték a szappant,nem ették meg.
2009. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Mármint hurkát meg kolbászt? Hogyne.
2009. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

1.) először a hurkára gondoltam, de aztán a bélzsír,tüdő és lép eltántorított, elég gusztustalan.

2.) ez viszont a kolbász:):) ezt már ettem:p

2009. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Májas hurka kolbászka:) Véreshurkamájashurka jujjde jó amájashurka...hurkagyurka itt a tejföl itt a só hurkát enni csudajóóóó lalalalal:)
2009. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze tévedtem, de nem jut az eszenómbe az a fodros dolog, ami összetartja a beleket, felénk azt is beledarálják.


Onnét ugrott be a kérdés, hogy a cégnél szóba került valami ázsiai kaja amit hasonlóan készítenek, de csak úgy emlegetik fűszeres darálthús sertésbélben (vagy valami hasonló) és egyik kolléga azt mondta ilyesmit meg se kóstolna. Akkor említettük neki a hurkát, kolbászt, disznósajtot.

2009. jún. 22. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy válogatós vagyok, de én nem enném meg.
2009. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én imádom a hurkát (akár véres, akár májas, akár húsos) és a kolbászt is.

Persze, hogy megeszem.


Üdv!

2009. jún. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!