Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mennyire nézik le...

Szerintetek mennyire nézik le külföldön az embert, ha nem az helyi italokat isznak, hanem pálinkát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Miert neznenek le? Senkit nem erdekel kulonosebben, mit iszik az ember..

Amugy kulfoldon kevesen birjak meginni a palinkat (hoztam az itteni haverjaimnak kostolot, majd' felfordultak tole :D), de ettol meg nem fognak lenezni.

2015. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok helyen lehet külföldön pálinkát kapni de nem néznek le, amúgy is ha tudják az a Magyarok kedvence.

Mondjuk én mikor külföldön vagyok mindig az adott ország italaiból iszok, eszembe nem jut a pálinka mikor mondjuk az Olaszoknál Grappa van és azt kérek inkább.

2015. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem ez a hülyeség hogy jutott az eszedbe.
2015. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
wtf
2015. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem néznek le. Tök mindegy nekik, hogy mit iszol.

De nem hiszem, hogy sok helyen lehet pálinkát kapni.

2015. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit sem érdekel. Én külföldön élek és nem szeretem az alkoholt, pálinkát egyenesen utálom. Sőt, sok embert még érdekli is a másik kultúrája. A magyar édességeket, ételeket nagyon szeretik a barátaim, ha otthon járok mindig megkérik, hogy hozzak nekik is olyant, ami csak Magyarországon kapható.
2015. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem hogy lenéznének, aki mégis az csak azért teszi mert irigy hogy te meg tudod inni a pálinkát ő meg nem :D a legtöbb külföldi nem tudja meginni, jóval erősebb mint a legtöbb ország nemzeti itala.
2015. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amerikában nyílt utcán példának okáért törvény által tilos és közbotránkoztatás alkoholizálni. ;)

Végülis az is külföld.

2015. szept. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, itthon talán lenéznek, ha nem pálinkát iszol, hanem külföldi italokat, mondjuk vodkát?
2015. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kukorica ára ,most 40 Ft.Ebből lesz a whyski,vagy whisky! A Lidl-ben 250 Ft az alma.Én ebből főztem almapálinkát. A különbség zongorázható !!!!
2015. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!