Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkanarancs keverés, ivás?

Vodkanarancs keverés, ivás?

Figyelt kérdés

1.Milyen arányban kell keverni a kettőt? Tehát pl egy feleshez mennyi narancslé kell?

2. Úgy tudom, h nem szabad túl gyorsan meginni. Tehát milyen tempóban kell?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy keverik, ahogyan kéred, vagy 2 cent vodka, vagy 5 cent és kb 2 deci narancslé. A tempóra végképp nincs szabály. Szerintem idd lassan, hogy lásd mennyitol rugsz be. Ha már érzed, hogy spicces vagy, hagyd abba az ivast, folytasd sima narancslével. Alkohol ivasa közben egyébként is célszerű vizet is inni és valami rágcsálnivalót enni.
2015. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan térkép kell egy vodka befalásához?
2015. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Vodka narancs? Az meg mi?

Nő vagyok, hozzáteszem nem alkoholista, de ha vodka akkor töményen.

Egyébként vagy 2 vagy 5 cent vodka meg 2 dl narancslé, tempó....hmmm. Ha már így kéred akkor ne gyorsan idd.

2015. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A Kalinka, és Royal szintűeket nehéz úgy magukban inni, hogy élvezze az ember. Akkor inkább a keverés...
2015. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen arányban kevered, keverd úgy, hogy ahogy neked a legfinomabb! Én általában 1:2 arányban szoktam (1 rész vodka, 2 rész üdítő).
2015. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahh, utolsó, fujj. Az nagyon durván erős. Nekem még a legkevésbé kényes ismerőseim is fintorognak már az 1:3 keverésnél is.

Én kb. 1:5 arányban szoktam, inkább elviselem azt, hogy a több üdítő miatt gyakrabban járjak pisilni, minthogy már a második pohárnál kiokádjam a gyomrom tartalmát. :D

2015. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!