Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Röviditalban mi az amit...

Röviditalban mi az amit általában mindenki szeret (fiúk/lányok) így magában (esetleg kísérővel) inni?

Figyelt kérdés
Vodka, pálinka (abból milyen?), fehér rum? barna rum? Jäger, Hubertus, whiskey? konyak? brandy? gin? likőr? tequila? egyéb?
2015. okt. 24. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tequila-t általában szeretni szokták, mert ugye milyen menő a só+citrom.
2015. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pedig a Jáger az, amit a legtöbben kedvelnek... :D
2015. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jäger és Unicum simán jó magában is, szerintem az nagyjából mindenkinek bejön.

Fiatal korunkban még vodkát is ittunk tisztán, ma már csak vodkanarancsként tudom elképzelni. A whiskey-t soha nem szerettem, még whiskeykólaként sem nagyon, de az osztályban nagy divat volt.

Pálinkában sokan a vilmoskörtére esküsznek, én inkább barackos vagyok.

2015. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

jäger :D vodkanarancs

hubertus, likőrből valami krémlikőr (csoki,tiramisu)

2015. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
26%
Pezsgő + energiaital
2015. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még egy voks a Hubi/Jäger vonalnak.
2015. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Jagerre szavazok, azt kevés olyan van aki nem szereti. Hubertus az az az ital amit jellemzően sokan szeretnek, de ahány emberrel beszélgettem a hubiról mind azt mondták hogy azt ők nem isznak, nem azért mert nem szeretik, hanem mert volt már olyan görbeestjük amikor rengeteg hubit megittak mert finom édes és jól csúszik, és ebből kifolyólag igen rosszul lettek, és széthánytak mindent. Ha a bekevert is ér akkor vodka mondjuk 1:5-höz keverve valami 100%-os gyümölcslével pl. cappyvel szintén szinte mindenkinél nyerő.
2015. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki utálja a Hubit.

Szerintem amit kb a legtöbb ember szeret: Vodka, Yager, Házipálesz

2015. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hubertus nekem annyira nem jött be... :D

Én inkább vodka párti vagyok, leginkább almalével :D vagy pálinka, tequilát pedig nem rég ittam először életemben, az se rossz

2015. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam a Hubi/Jäger nem játszik. Pálinka (barack, szilva, körte), vodka vagy whisky. Ezeket bármikor magában. Tequilát szintén nem tudom meginni.
2015. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!