Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Két embernek elég lesz ennyi...

Két embernek elég lesz ennyi ital?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó haverom decemberben készül hozzám. De mivel messziről jön így minimum 3 napot marad. 1. nap végén lemegyünk a garázsba és ott elkezdünk iszogatni.

Nos elég nagy ivó, rengeteget megbír inni, sőt 1-2 sörnél megsem bír állni, 2 liter borra még 5-6 felest meg tud inni, meg hasonlók.

Arra gondoltam, hogy veszek vagy 4-5 sört, 2 üveg bort meg fél liter házit. Nekem elég pár pohár bor, meg 5-6 feles, sört nem szoktam inni.

Ennyi elég lesz, vagy vegyek még valamit?

Soha nem vásároltam nagy mennyiségben ilyeneket, szóval azért vagyok tanácstalan.



2015. okt. 30. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat ne vegyél, mert nem bír hazamenni. :-)

Egyébként amiket felsorolsz az egy napi adagja, lehet kevés lesz.

2015. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább egy AA kör elérhetőségét adnám meg neki, ha már a barátom és érdekel az egészsége. Két liter borra még 3 deci tömény, plusz egy-másfél liter sör az már Bartos kategória.
2015. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, igazad van, köszönöm!

Második, igen azt tudom, de azért ezt nem egy ember issza, hanem kettő.

2015. okt. 30. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!