Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sörkülönlegességeket szeretnék...

Sörkülönlegességeket szeretnék venni a barátomnak karácsonyra. Aki jártas a témában tudna adni ötleteket, hogy melyek a jó kézműves sörök?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nézelődj ezek után ott vannak jó különlegességek, nem tudom mennyit szánnál erre, de én mindenképp javaslom hogy ne az idehaza kapható minőségi sörök árával számolj.
2015. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint ajánlanám a magyar kézműves söröket, mert elég jó minőségűek, és az áruk is vállalható. Egyedül a Békésszentandári nem jön be nekem, de mondjuk a Legenda vagy a Fóti nagyon jó söröket csinál. Szóval abszolút ajánlom a magyarokat. De nézz utána egy-egy nagyobb üzletnek, ahol árulnak. Mondjuk itt érdemes körbe nézned: [link]

Látod is mekkora kínálat van csak magyar sörökből. Hidd el ezek mind finomak.

Persze lehetne finomítani, hogy pontosan milyen típust is akar (ipa, stout), de mivel nem ismered, ezért kár lenne ebbe belemenni. De annyira mellé nem tudsz lőni.

2015. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a magyar kézműves söröket ajánlanám. Nekem a kedvencem sörfőzdéim a Legenda, Bigfoot, Hopfanatic.

Elég sok sörszaküzlet van, érdemes átnézni a kínálatukat.

[link]

2015. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes egy boltba bemenni és elbeszélgetni a boltossal. Legtöbbször tisztában vannak azzal, mit árulnak. Vannak különleges példányok mint a szalonna ízű Bazooka, vagy klasszikusok mint a Legenda sörei. Ha tudod, milyen kajákat szeret ahhoz az ízlés világhoz is lehet válogatni. Több száz magyar kézműves sör van, és nagyon sok jó van köztük. Nekem az olcsóbb, de minőségi Rizmajer is nagyon ízlik. A kézműves sörös linkeken fentebb leírásokat is találsz.

Amit még ajánlok az a Távoli Galaxis, Dühös (bár rég nem láttam már boltokban), Tuck barát, Brutál Bitter, Rizmajer Gyömbéres


Különösen a portereket kedvelem, ezeknek én mindig örülök: Importer, Cingulus Porter, Fekete Ászok (nyári grillezéshez liter számra iszogattam, ráadásul olcsóbb), Fekete erdő (gyümölcsös porter!!), Papap O'Hara, Sötét Bunkó



Rizmajer szokott egy karácsonyi sört készíteni az ünnepekre. Egy gyömbéres, mézeskalács ízvilagot idéző, nagy élményt nyújtó sör különlegesség. Érdemes megkóstolni!

2015. nov. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!