Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi ido utan robogozhatok?...

Mennyi ido utan robogozhatok? (veralkoholszint)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem hogy tegnap voltam egy buliban es kb 23:30es 02:00 kozott megittam 7 tequilat(kb 3dl) es ma delutan ki szeretnek menni robogozni(friss B jogsival)... 62kg vagyok,17eves fiu...neztem ilyen veralkoholszint kalkulatort es azt irta hogy 19:00kor lenne 0‰,ez igaz lenne?

Köszi a valaszokat elore is! :)

Es ilyet hogy kiskoruan alkoholt fogyasztottam,es ezert eliteltek valaszokat kerlek mellozzettek:)



2015. dec. 5. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kalkulátorok csak akkor pontosak, ha nem alszol, mert úgy számolják azt hogy mikorra tisztulsz ki. Ha alszol sokkal gyorsabban kitisztulsz, szóval ha aludtál viszonylag normális mennyiséget, és most jól érzed magad, nem vagy másnapos, a fejed se fáj, akkor szerintem elmehetsz délután.
2015. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4oratol 10ig aludtam,felkeltem kicsit akkor szedultem,de ittam egy liter vizet es a szedules is elmult,azota semmi hanyinger,fejfajas,szedules,csak olyan gyengebbnek erzem magam...Enni is ettem rendesen azota,szoval remelem nem lesz gaz ha kimegyek,de ugy se olyan terepre megyek ahol rendorok szoktak lenni,csak azert megis,nem akarom hogy a jogsimba fajjon ez a kis motorozas. Ja,es koszonom a valaszod!:)
2015. dec. 5. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont neked találták ki a világ leghasznosabb excel táblázatát.

[link]

2015. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen ettél és most már semmit nem érzel azon kívül, hogy kicsit gyengébb vagy a szokásosnál, tuti nem lesz gond.
2015. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindegyikotoknek a hasznos valaszokat! :) voltam kint,nem reg ertem haza,semmi gaz nem volt :)
2015. dec. 5. 19:16
 6/7 anonim válasza:

Ha még érdekel, próbáld ki ezt:

[link]

Elég pontos.

2015. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ez tényleg jónak tűnik!:)
2016. febr. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!