Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az miért van, hogy nyáron,...

Az miért van, hogy nyáron, amikor elsőnek ittam így együtt haverokkal, akkor simán lement 5-6 feles hányinger nélkül, most meg 2. után hányingerem lesz. Minden alkoholtól (? )

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy akkor az első alkalom után károsodott a májad és már a keveset sem tudja feldolgozni.
2015. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Régen mindent úgy ittam mintha víz lenne (15-20 perc alatt lement fél liter tömény aztan egész este jó volt a hangulat), de mostmár a szagától is rosszul vagyok és nem csak én hanem a haverjaim is így vannak vele. Valószínű egyre jobban undorodni fogsz tőle. Igyál minőségi bort vagy sört (engem jobban kiüt) ami nagyon itatja magát és kb. lehetetlen megundorodni tőle.
2015. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2015. dec. 13. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!