Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a legolcsóbb francia Cognac?

Mi a legolcsóbb francia Cognac?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 19:21
 1/3 Phoney ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt vettem 4 ezerért Chantré Cognac-ot, az 4 ezer volt. (Kép: [link] ) Azóta már nem látom itthon, csak a „mezei” Chantré Weinbrandot. A Chantré márkanév ugyan német cégé, de maga az ital (az eredetvédelen értelmében) francia cognac volt.


Ezen kívül sosem találkoztam olyannal, ami olcsóbb lett volna a divatos márkák (Hennessy, Martell, Courvoisier, stb.) V.S. változatainál, azaz jelenleg kb. 8-9e Ft/7 dl-nél.

2015. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg volt Cora, addig 6-7 ezer forint körül lehetett kapni a Remy Martin konyakot és a Cointreau egy ezressel volt olcsóbb. Nekem a Chantré nem ízlett, mintha direkt a futottak még kategóriába készült volna, az illata és a lecsengése is valahogy túlzottan alkoholos volt.

Mióta nincs Cora, én is a Metro-ban veszem amikor akcióban van a Remy Martin, olyankor 9-10 eFt körül szokott lenni. Ennél olcsóbb konyakot mostanában nem láttam. (És a Cointreau-t mái napig meg tudom venni 7 ezerért?!?)

2015. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Cointreau nem Cognac hanem egy likőr, te vállalkozó !
2016. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!