Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül most a legolcso...

Mennyibe kerül most a legolcsobb bulldog? Angol vagy francia bulldog.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miről is beszélünk? Csak én érzem hogy mintha kb egy tárgyról lenne szó? Kérdezz meg néhány tulajt vagy tenyésztőt! De ne várd hogy pár tizesért kapsz ilyen kutyát!
2010. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb, vagyis szaporítottra gondolsz? 10 000 ft+ előre nem látható orvosi költség, de biztos oltás+féreghajtás...
2010. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát valami keveréket tudsz venni 10-20 ezerért..:S

Olcsó húsnak híg a leve ne felejtsd!

2010. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RastaMama ***** válasza:
100%

nem éri meg ilyenen spórolni, mert az állatorvosra sokkal többet fogsz költeni később. ezzel nem azt mondom, hogy csak drága, törzskönyves, jó hírű kennelből szabad kutyát venni, de érdemes rászánni a pénzt, és kellően utánajárni MINDENNEK!

tapasztalat :( mi túl jóindulatúak voltunk.

2010. jan. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha olyat szeretnél amivel nincs gond:

Francia: 60.000-től

Angol: 80.000-től

2010. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A nincs gondot úgy értettem, hogy nem kell vele orvoshoz szaladgálni minden héten mert kiderül róla utólag, hogy túltenyésztett, esetleg visszamenőleg keverve lett tenyésztéskor stb. És nem kell műtéteket fizetni mert ilyen olyan baja van. Nem feltétlenül kell tenyészettől venni mert ott 100.000-től indul sokszor a francia!!!


BÁR!!! az igaz hogy 100% nem lesz vele semmi probléma. De ha nem akarsz onnan, akkor a lényeg, hogy mind a két szülő törzskönyves legyen,(és nem lenne rossz ha visszamenőleg is törzskönyvezettek lennének a felmenők) és nézd meg minden képen az anyát és az apát is!!! Ennél többet nem tehetsz, ha nem tenyészetből van!


De nekem sem onnan van. Én 70.000Ft-ért vettem. Anya apa törzsk. láttam is őket. Viselkedésüket néztem, hogy esetleg nincs e gond idegrendszerrel stb. megnéztem a többi kölyköt. stb. De gyönyörű. Semmi gondom nem volt vele soha. De ez persze csak egy vélemény!

2010. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!