Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen féldekás kommersz...

Milyen féldekás kommersz vodkák vannak?

Figyelt kérdés

Kb 2-szer ittam féldekás kommerszt, borzalmasak. De holnap megyek egy koncertre és a helyszínen bazi drágák szoktak lenni a piák, valamit be kellesz csempésznem ahhoz, hogy túléljem az éjszakát. :D

De valahogy kérnem kéne azért, és nem tudom milyen márkanevek vannak.

Tudnátok nekem ebben segíteni? Sorolnátok Nekem pár kommersz vodka márkanevet?



2015. dec. 11. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kalinka, de ha igazán szart akarsz vegyél royal vagy spar vodkát.
2015. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bakter, napóleon
2015. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalinkából nem láttam még 4 vagy 5 centes kiszerelést. Royalból van 4 centes, meg ha nem muszály vodka legyen, Hubertusból is. Kommersz az meg van jó sok féle, találsz sparban, tescoban is eleget. Amúgy én mikor be kell csempésszek valahova piát, nem kommerszet veszek, hanem házipálinkát viszek laposüvegben :D
2015. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Volga szeszesital az nagyon kommersz, és most ittam sprite-val és engergia itallal is Nagyon van rossz utóíze, mint az ördög!!! Átlátszó és 21%-os

Nem ajánlom, csak alkalmanként

2021. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!