Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A St. Hubertus "minőségibb"...

A St. Hubertus "minőségibb" mint más olcsóbb gyomorkeserűk?

Figyelt kérdés
nem Jagerhez akarom hasonlítgatni mert tudom nem egy szint, az érdekelne hogy pl. Tesco vagy Pennyben kapható kevésbé ismert utánzatokhoz képest a Hubertus jobb úgymond vagy egy szinten lehet velük?
2015. dec. 15. 15:14
 1/3 anonim válasza:
57%
Szerintem jó a St. Hubertus! Én szeretem.
2015. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "Hubi" nem klasszikus gyomorkeserű, inkább gyógynövényes likőr, nem rossz. A Becherovkával hasonlítva, az nekem jobban ízlik. De vannak silányabb ízű likőrök is.
2015. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

Ismerek vagy 40 (keserű és nem keserű) növénylikőrt, de a mai Hubinál csak azok igazán rosszabbak, amiknél a gyártó arra se vette a fáradságot, hogy a kommersz keretből kihozza a legjobbat (vannak sajnos ilyenek is). A szebb napokból csak a formaüveg maradt meg, maga az ital ma már egy kivonatokból összekutyult, az eredetinél 7%-kal hígabb izé. Persze nem arról van szó, le lehet nyelni, mert hát valamirevaló gyártónak a kommersz növénylikőrt sem illik ihatatlanra csinálnia. A Hubertus 33 se jobb (szerintem összességében rosszabb), az új erdeigyümölcsöst nem kóstoltam, az állítólag jobb valamivel. Az olcsó Jägerutánzatok is hasonló szinten vannak, csak más ízűek.


A Hubi egyébként valóban egyáltalán nem keserűlikőr, hanem egy narancshéjas „félédes” növénylikőr. Valójában a Jäger sem keserűlikőr (az eredeti címkére nincs is ilyen ráírva), de hát az Unicum hazájában mindent keserűlikőrként kell eladni, amire sikerül ráfogni.

2015. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!