Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Üdv! Milyen bort kedveltek?...

Üdv! Milyen bort kedveltek? Vagy milyen italt fogadnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Kellene egy jó kis bor,vagy egy jó ital, ajándékba adnám. Viszont nem tudom, hogy milyen italt kedvel , az illető.
2015. dec. 15. 16:30
 1/3 Mojjo ***** válasza:
45%

Kedveli egyáltalán az alkoholos italokat? Láttad már inni? Ha igen, akkor mit ivott? Vagy látta nála alkoholt?

Ja és milyen árkategóriában gondolkozol?

2015. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltétlen tudakold meg, hogy mit szeret, mit szokott inni, mert én pl régen a Tokaji aszut szerettem, ami egy sűrű, édes bor, pár éve viszont csak a jóféle száraz vörös borokat kedvelem.
2015. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg tudom mondani, mit szeretek, de az rajtad nem segít. Ha nem ismered az ízlését, nincs tuti jelölt, ez nem úgy működik.
2015. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!