Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű és könnyen...

Milyen egyszerű és könnyen elkészíthető finom ételeket kedveltek?

Figyelt kérdés
eléggé le vagyok mostanában törve, és holnap egyedül leszek itthon és megakarom magam lepni egy finom kajával. de főzni nem nagyon tudok.. :/
2012. ápr. 12. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A tejszínes-gombás csirkét, rántott csirkecombot, bolognait, pizzát, sajtos-tejfölös csirkét... ezeket szeretem, és elég egyszerű az elkészítésük. :) Ha valamelyiknek érdekel a receptje, szólj, és leírom. :)
2012. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most hirtelen a tésztasaláta jutott eszembe. Serintem nagyon finom és egyszerű. Az igaz, hogy nem meleg étel, nem tudom, hogy az jó-e Neked.

Azért megosztom veled. Tehát tésztát kell főzni. Csavart tésztát, pennét, esetleg kagylótésztát. Az nem nagy tudomány. Hamar kihűl, talán nem is kell behűteni, csak ne legyen forró, mert friss zöldségek kerülnek bele. Paradicsom, kígyóuborka, paprika. Só, bors, tejföl, mustár mehet bele. Ha akarsz sajtot és sonkát is tehetsz bele. Mindent kis kockákra kell vágni, összeforgatni.

2012. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Főzőtudást nem igénylő kaja: szinte minden ami krumpli.

Pl. paprikás krumpli, rakott krumpli stb.

Vagy rizibizi, zöldséges rizs. Önmagában is jó, de ránthatsz ki hozzá parizert mondjuk.

2012. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
krumplis tojás: vagyis kockákra vágva készitem el a sültkrumplit, utána kiszedve a forró zsirból palacsintasütőbe téve ráütök néhány tojást és állandóan kevergetve azzal is kissé megsütöm! Nagyon egyszerű és nagyon finom :)
2012. ápr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl. ma túróstészta lesz az ebédünk.

Nna ez egy elég egyszerű és könnyen elkészíthető étel.

Egy kis szalonnát pirítok hozzá és kész.


Desszertnek pedig csokipudingot csinálok. Ez sem bonyolult dolog.

2012. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik egyszerű, és finom :)


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!