Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb itthon kapható sör, és melyik volt régen?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc itthon kapható söröd? (Akár Magyar,akár licence alapján gyártott)

És melyik votl a kedvenced régen?



2015. dec. 22. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Guinness a legjobb.
2015. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarok közt nekem Dreher a kedvencem a könnyen elérhetőek közül. Licensesek közül talán a Pilsner Urquellt mondanám a kedvencemnek. Az nem olyan mértékbn rosszabb az eredetinél mint pl. a Staropramen, Beck`s stb. Régebben a Lövenbraut tartottam nagyon jó sörnek, olcsó volt, finom, és 5.2%-os, de ez utoljára 2010-ben volt, azóta az ára nem sokat változott, viszont 5.2%-ból lett évről évre 5% 4.7% 4.2% tavaly óta meg már csak 4%-os és az íze is sokkal gyengébb, vizezett lett.
2015. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itthon kapható, vagy itthon gyártott?

Kézműves számít?

Számomra a Dühös és a Fekete Erdő jelentette azt, amit más söröknél nem tapasztaltam és nagyon jó élményt nyújtott. De nem tudnék egy sört kiemelni.

2015. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!