Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit kell a likörböl...

Mennyit kell a likörböl meginni, hogy berugjon valaki?

Figyelt kérdés
igazabol, meg soha nem ittam. 15 eves vagyok es most igy szilveszterre szeretnem.....

2015. dec. 26. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezdőként nem kell sok, de azért nem mindegy hogy milyen likőr. Tudod Jager, Hubertus, Becherowka, Unicum azért jobban üt mint egy tojás, kókusz vagy csokilikőr.
2015. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
En 6x5cl mentalikortol rugtam be eletemben eloszor. Fetrengtem a foldon meg minden, de nem hanytam.
2015. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
a berúgás, ember függő, s továbbá egészségi állapot, mit és mennyit evett előtte, testfelépítés, s persze h általában mennyit szokott inni
2015. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ugy hallottam egy lany kevesebb alkoholtol berugik mint egy fiu... igaz?
2015. dec. 26. 14:05
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően igaz, de egy 100 kilós lány aki szokott piálni nem feltétlenül rúg be előbb mint mondjuk egy 60 kilós csávó
2015. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
igazabol kb. 5o-6o. kg.s lany vagyok es csak most szeretnem kiprobalni elsore.
2015. dec. 26. 14:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy fontos tanácsot adnék. Ne keverd össze a piákat!

Ha lehet,csak egy félét fogyassz.

Mert ha kevered,akkor aznap vagy másnap nagyon nagyon rosszul leszel. És ez nem kívánnám neked,de úgyis ki fogod próbálni :-)

2015. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ne aggodj nem fogom :D legalabbis nem tervezem.

eddig ugy van hogy csak likört iszom.

amugy, ha pl egy üveg likört megiszom masnap emlekszem meg arra hogy mit csinaltam?

es kepes leszek hülyesegekre ha iszom? vagy hogy van ez?

2015. dec. 26. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:

az h ki milyen mikor iszik az megint ember függő, meg hangulat, én pl beszédes leszek, de van olyan ismerősöm aki agresszív lesz, valaki simán vicces, stb, (de volt olyan amikor olyan hangulatban voltam akkor agresszív voltam ittasan, de ez csak egyszer fordult elő velem)

egy üvegtől meg szerintem fejre fogsz állni

2015. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha még soha nem ittál, honnana franból tudjuk? Lehet, hogy a 3. feles után összerogysz és annyi volt a buli, lehet az 5. után kiokádod a lelked is, lehet, hogy a 10.-et se érzed még meg. Inkább legyen eszed és bulizz egy jót ahelyett, hogy részegre iszod magad...
2015. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!