Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kis tescoban önkiszolgálónál...

Kis tescoban önkiszolgálónál lehet venni 18 alatt piát? (nem úgy értem hogy legális-e hanem hogy odajön e az eladó vagy valami)

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 14:48
 1/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Igen, odamegy az eladó, ugyanis a gép nem engedélyezi alkoholos áru megvételét, amíg egy eladó jóvá nem hagyja.
2015. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan viccesek a gyerekek, mikor azt hiszik, hogy ilyen egyszerűen megoldhatják. Akkor mindenki így csinálná okoska, nem gondolod?
2015. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkoholos terméknél odamegy az eladó, lehetsz akár 60 éves is, mert a jóváhagyása nélkül nem fogadja el a masina. Ha nem vagy 18 ezt el is felejtheted. Vetesd meg mással.
2015. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy bár már 20 fölött vagyok, nem rég sikerült úgy vennem piát az önkiszolgálónál hogy nem kellett egy eladónak jóvá hagynia. De nem fogok elmondani hogy. Muhahahahaha.
2015. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az eladónak oda kell mennie az automata kasszához, és egy "kulccsal" igazolnia, hogy a vásárló nagykorú. A pénztár egy szeszes ital vonalkódjának beolvasása után automatikusan rákérdez erre, is addig nem enged továbblépni, amíg az ottani alkalmazott nem igazolja vagy törli a tételt.
2015. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

#4.

"em rég sikerült úgy vennem piát az önkiszolgálónál hogy nem kellett egy eladónak jóvá hagynia. " - Erre azért kíváncsi lennék hogy csináltad. Mert ha nem húztad le, vagy másik vonalkódot tettél rá, akkor nem vetted, hanem loptad.

2015. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
6-os, nem semmi ilyesmi nem történt, és szűkség se lett volna rá, mert ahogy mondtam 20 fölött vagyok.
2015. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

A Tesco önkiszolgáló kasszánál csak jóvá kell hagynia a szeszes italt az ott lévő segítőnek.


Ehhez viszont nem kell odamenni a kasszához és semmiféle kulcsra nincs szüksége. Van egy termináljuk, azon 1 gombnyomással jóvá tudja hagyni a 18+ tranzakciót ha a vevő szemmel láthatóan elmúlt 18 éves. Ha nem akkor meg odamegy és kér személyit.

2016. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!