Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet úgy berúgni, hogy...

Hogy lehet úgy berúgni, hogy másnap nem emlékezünk semmire?

Figyelt kérdés
Sok mindenkitől hallottam már hogy sokat ivott és nem emlékezett semmire. Nekem még nem sikerült elérnem (egyébként nem is akarom elérni xd) Csak kíváncsi vagyok mennyi az a italmennyiség, ami ,,filmszakadást" okoz.

2015. dec. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinek mennyi.

Nekem (sajnos) már nagyon sokat kell innom a filmszakadáshoz.

2015. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Velem jellemzően akkor esik meg, ha töményet fogyasztok sokat. Volt hogy megittam 2 liter bort 2 liter sörrel, mindent szétokádtam, a lábamon nem bírtam állni, de akkor is emlékszem mindenre, meg olyan is volt hogy megittam kb. 4 deci vodkát 1 sörrel és nem emlékszem az utána lévő kb. 1-1.5 órára, holott mind kiderült, se a járásom se a beszédem nem volt vészes, és nem is hánytam. Aztán olyan is volt hogy 3.5 deci abszintot ittam meg egy óra alatt, na az 2 az egyben volt, csak feküdni meg ülni tudtam, hánytam mint a disznó és vagy 4 órás emlékezetkiesésem volt xd
2015. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
GINA+bor vagy bármilyen másik szesz garantáltan nem emlékszel semmire
2015. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
..ismeros pálinkát ivott...rengeteget. detoxban kotott ki, gyomormosás stb. mindenre emlékezett. nem tudom mennyit kellett volna innia, hogy ne emlékezzen semmire...valoszinuleg akkor o már nem élne. jaa és ez egy lány volt :(
2015. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

énis mindig emlékeztem az estére, hiába voltam nagyon részeg. aztán egyik szilveszterkor nagyon sokat ittam, konkrétan félájultra ittam magam, úgy az egész éjszaka kiesett, csak 1-2 emlékkép maradt meg.

ne akard kipróbálni:D amúgy szerintem ember függő. tudok olyat, aki már arra se emlékszik,hogyha csak kicsit berúg. de olyat is tudok, aki detoxig itta magát, mégis emlékszik arra,ahogy a kórházban kérdezgetik a nevét meg az adatait. szóval szerintem egyénfüggő.

én arra az éjszakára amikor nem emlékszem semmire, egyedül annyi maradt meg,hogy ittam 4-5 felest. pedig állítólag utána is szorgalmasan töltögettem a pohárba, de azokra már nem emlékszem,úgyhogy konkrét mennyiséget nem tudok.

(mielőtt megköveznétek, felnőtt vagyok, nem kamasz:D)

2015. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt még olyan, hogy kb. 5 perc esett ki még elértünk A-ból B-be, 17 voltam. Összeittam mindent, és már eléggé botladozva jártam. Azóta sem sikerült filmszakadásosra innom magam, előbb leszek rosszul és jön ki a pia. 21/F
2015. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ajanlatos ugy berugni:Degyreszrol ha kidolsz a piatol akkor almodba hanyhatsz es akar meg is fulladhatsz!masreszrol meg nincs ertelme csak neked lesz rossz mert szarul fogod erezni magad masnap masreszrol meg milyen erzes h azt se tudod mit csinaltal tegnap
2016. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!