Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért szidják ennyire az...

Miért szidják ennyire az Arany Ászokot, Balatoni Világost, Sopronit ennyien?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kukoricásabb, meg 'lágyabb', és messze nem keserű (ennek mondjuk külön örülök is; ezért is szeretem jobban a csapoltalak amúgy is; de emellett iszom kézműves, drágább söröket is, szóval ne kapjam meg hogy 'akko mé sörözöl?'). Persze nem egy Black Cab, vagy klasszikus belga, de azért -szerintem- messze van a 'víztől' és az 'ihatatlantól'
2015. dec. 31. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

szerintem az Arany Ászok az egyik legjobb sör, igaz már nagyon vizezik meg egyre silányabbat állítanak elő belőle, de akkor szerintem az egyik legjobb, sokféle sört ittam már marha drágát is, de akkor is, em egyszer kérem a kocsmába az ászokat vagy veszek néhány dobozzal otthonra magamnak, a Soproni meg hasonló helyzetben van.

Hogy miért szidják annyira, szerintem azért mert valamit mindig szidni kell, pár éve a kőbányai volt a porondon, az előtt meg más.

De például egy 5-10 éve a Heinekem egy hihetetlen jó sörnek számított, sokan dicsérték, most meg mindenki szidja, h az nem is sör, pedig jóformán semmit nem változott maga a sör.

2015. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Két verzió van:


Vagy tényleg nem ízlik az adott embernek és azért szidja, bár ugye ez egyéni ízlések kérdése.


Vagy birka effektus és ha a másik szidja akkor beáll a sorba és szidja szintúgy.

2015. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

A Soproni és az Arany Ászok is egészen iható sörök.

Hogy miért szidják?

Talán azért mert "népsör" kategória és magyar. Nem sikkes. A Heineken a divat, azt kell emlegetni a jó sörök között, pedig...

2016. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen én is ezt látom leginkább mögé, hogy mert sok 'népbíró' hangoztatja hogy amibe kukoricás valami van az nem sör, meg ami ilyen olcsó az nem sör, stb, akkor így mindenki átveszi, hogy ja hát tényleg nem is finom

a Heineken is jó példa, egyesek szerint az egyik legjobb, mások szerint borzalmas pancsolt fesztiválsör


csak az a fura, hogy az ismerőseim egy része aki ezeket mondja nem az a kifejezetten modoros, arisztokrata beütéses ember, inkább 'munkás'

2016. jan. 1. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
lehet h jobbra vágynak, de mivel arra nem futja, szidják azt amire futja
2016. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
szerintem azok még a jobbak. ami borzalmas, az a löwenbrau, és rákóczi.
2016. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért szidják, mert teljesen jellegtelenek. Mondjuk az is igaz, hogy a nagyüzemi világos lagerek nem sok izgalmat tartogatnak sehol a világban, de ettől még egy hótt átlagos cseh sör köröket ver rájuk. A probléma pont az, hogy ezekkel vannak tele a boltok, de olcsó normális világos sör még mindig alig akad, Csehországban meg Németországban ha bemész a boltba, 200 Ft környékén válogathatsz a teljesen jó világos sörök között. Most én a világos lagerekről beszélek, szerencsére mindenféle sörhöz hozzá lehet jutni már az országban, de az olcsó árfekvésű rendes világos lager az kb. hiánycikk.
2016. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Boboooo90 ***** válasza:
16%
Se a Heineken, se ezek nem jó sörök. Sajnos többet nem írok ilyen témában, mert a magyar nem ért a sörökhöz...
2016. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert te biztosan.... néhány ember egojátoól csoda hogy nem szakadt el az ég. :D
2016. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!