Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Balatoni világos sör milyen?...

A Balatoni világos sör milyen? Ízlett?

Figyelt kérdés
Szimpatikus a csomagolás designja, meg az ára is, és hogy magyar termék, de a 3 százalék alkohol miatt inkább mást vettem mindig. Megér egy próbát?
2015. okt. 5. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A Balatoni Világos aDreherből visszamaradt selejt sör.
2015. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen semmilyen, majdnem hogy se maláta,se komló, se kukorica sőt még víz íze sincs, semmi. A Wonderburg, a Balatoni világos és a Kanizsai szerintem ugyanaz a sör 3 cimkével.
2015. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szörnyű.
2015. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mátyás-t vegyed, az 103Ft.
2015. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 westsidecc válasza:

Budapest,azon belül Újpesten(IV.Kerület) fellszálsz a:

196A,vagy a 196-os buszra,és elmész a Beller Imre utcáig,ott van egy Tesco Express. 115 Ft a sör(de abbol 25ft az üveg) azaz 90Ft a sör. karakteres ize van,meló után nagyon is jól esik. Ha buli van,és olcson akarjuk meguszni spanokkal,akkor ez a válaszáts.. 1150ft(10üveg) ami 250Ft,abbol pedig még veszel 2 üveggel. 6-7 üvegtöl már berugsz,mert igen 3% nem olyan sok,csak ha ugy iszod,mint a vizet,akkor megárt. Régen én is ilyen Arany ászok,meg Dréher. De rá jöttem,hogy szinte ugyanolyan ize van. Azért ilyen mérhetetlenül olcsó,mert régen 1999 években becsödölt,és 2000. pedig a Dréher Sörgyárak Rt Beinditotta,és küztudott,hogy mindig is vannak,létezni fognak olcso minöségű sörök,Olcso az elöállitás,meg nem foglalkoznak ugy vele,mint pl egy 2-3E ft-os kategóriával,vagy mint egy Arany ászok,vagy vmi. De nem szörnyű! :D

2016. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!