Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Koch...

Mi a véleményetek a Koch pincészet borairól?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 16:25
 1/4 Mojjo ***** válasza:
Két kategóriában árulnak bort, egy sima, külön megjelölés nélküliben, és egy "prémium" megjelölésűben. Ez utóbbiak alapanyagát kézzel szüretelik, válogatják és hordós érlelést is kapnak. Én kizárólag prémiumot kóstoltam még tőlük (abból sem túl sokat). Persze azért a prémium sem annyira prémium: 1600 felett soha nem láttam, de pár hónapja egy prémium barrique chardonnay-t sikerült beszereznem akcióban kemény 800-ért. Mondjuk nem ért meg még annyi pénzt sem: rendkívül híg, vékony, csak savak, némi pörkölt fa, és ennyi. A vörösei sem tetszettek jobbak, mindegyik egyszerű, híg, jellegtelen bor volt. Egy Kadarkájuk még elment (2013-as), de az sem volt nagy durranás. Szóval olcsónak olcsóak, de én a legtöbbalször kidobott pénznek éreztem azt is, amennyit ki kellett csengetnem értük. Összességében csalódás, pedig én az alföldi boroknak, különösen a Hajós-Bajai borvidéknek igencsak szurkolok. (Ugye Kochék két borvidéken vannak jelen: döntően Hajós-baja, kisebb részben Szekszárd.)
2016. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
Sorry, úgy tűnik telefonról képtelen vagyok úgy írni, hogy ne legyen tele elütésekkel.
2016. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ma majdnem vettem egy Koch cabernet francot, mert akcios volt a tescoban, aztan meglattam Mojjo velemenyet es azzal a lendulettel tettem vissza az uveget a polcra :)
2022. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van valami köze Koch Ágoston profi futóhoz?
ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!