Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Romlott bort szerintetek...

Romlott bort szerintetek érdemes visszavinni hipermarketbe?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy vettem már ebből a borból ugyanabban az üzletben vagy 5-6 üveggel (elég drága borról van szó, 3500 Ft egy palack) és az eddigieknek nem volt semmi baja, de sajnos a tegnapi romlott volt.

Azért is kellemetlen, mert vendégek voltak nálam és akkor nyitottam ki.


Szerintetek érdemes visszavinni, foglalkoznak ilyesmivel egy nagy hipermarketben?

Mivel mint említettem vendégek voltak nálam, így a bor kb fele hiányzik, mivel kitöltögettem a vendégek poharába és már utána nem pepecseltem a visszatöltögetéssel, hanem kiöntöttem azokat és nyitottam egy új üveggel.


2016. jan. 7. 08:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Tehát hangsúlyozom, ismerem a bort, egyébként tökéletes, tehát egyértelműen tárolásból adódó megromlásról van szó.


Azért kérdezem, hogy érdemes-e így vele foglalkozni, hogy a bor kb fele hiányzik, mert nem akarok magamból sem hülyét csinálni.

2016. jan. 7. 08:14
 2/23 Mojjo ***** válasza:
50%
Borszaküzletbe mindenképp érdemes lenne visszavinni, de hipermarketbe aligha. Amúgy pontosan mit éreztél, mi baja volt? Mihez tudnád hasonlítani az illatot/ízt, amit "romlottként" azonosítottál?
2016. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Elég esélytelen, mert egyrészt nem tudod bizonyítani, hoyg már akkor rolmott volt, amikor vetted. Ha meg idöközben romlott meg, akkor lehet tárolási hiba is, ezért nehéz lenne bizonyitani.


Másrészt ha a fele bor hiányzik, akkor nem igazán hihetö, hogy igaz az állításod.

2016. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők sem szeretik romlottan.
2016. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Dolgoztam hipermarketben igaz nem a vevőszolgálaton. Időnként hoztak vissza árukat. Volt amikor hozzám is került visszahozott termék. pl dinnye, tej stb. Elmondod nekik ugyanezt amit leírtál és szerintem nem lesz gond.
2016. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2: Meg volt ecetesedve.
2016. jan. 7. 09:46
 7/23 A kérdező kommentje:

3: Tegnap vettem, tegnap lett felbontva és ma viszem vissza.

Erre szerintem elég nehéz ráfogni, hogy nálam volt a tárolási hiba.

2016. jan. 7. 09:47
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
próbát megér, de ha tényleg ismernéd a borokat akkor tudnád hogy nem az árától lesz egy bor jó.
2016. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

3: Nyilván ha magam vagyok, akkor az első korty után visszaöntöm és hiánytalanul viszem vissza a boltba.


De a vendégek előtt nem állok neki visszatöltögetni értelemszerűen.

2016. jan. 7. 09:49
 10/23 A kérdező kommentje:
8: Jó, kezdjük akkor előről. Hol állítottam én, hogy a bor az árától jó vagy nem jó?
2016. jan. 7. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!