Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezek közül melyik a ízlett a...

¡Converse! 182 kérdése:

Ezek közül melyik a ízlett a legjobban?

Figyelt kérdés
Wild turkey,four roeses,knob creek,woodford ,buffalo trace, baker's,blanton's,booker's,elijah craig,bulleit

2016. jan. 12. 12:04
 1/4 Phoney ***** válasza:

Nekem a Woodford Reserve (illetve a zöld Blanton's-t nagyon régen kóstoltam, talán az volt még vele egy szinten).


A Knob Creek-et, Baker's-t és a Booker's-t viszont nem kóstoltam ezek közül, és Four Roses-ből is csak a legolcsóbbat.

2016. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a maker's markról mi a véleményed??
2016. jan. 13. 09:38
 3/4 Phoney ***** válasza:
A Maker's is jó, csak nekem hiányzik belőle a rozs fűszeressége (búza van benne helyette). Igazából bátran ki lehet próbálni a nevesebb bourbon-márkákat, szinte mindegyik jól teljesít az áráért (már ha normális áron veszed őket), csak a stílusuk változó, az viszont ízlés kérdése. Nekem nagyon ízlett a Wild Turkey Rare Breed, a Buffalo Trace, az Elijah Craig 12 és a Bulleit Bourbon is.
2016. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊 majd valameiket meg kostolom
2016. jan. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!