Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezt a problémát bogy oldanátok...

Ezt a problémát bogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz egy osztály táborunk, és a hangulat miatt szeretnénk vinni valami piát, így nagyban meg is beszéltük a többiekkel hogy ki mit fog hozni (7en leszünk egy szobában), de így 4 ember kihátrált hogy ők nem tudnak szerezni. Most az a helyzet állt elő, hogy haverommal összedobtunk 2liter absolutot, és úgy egyenlőre úgy néz ki, hogy ennyink lesz össz vissz. A tábor 5 napos lesz, és úgy gondoljuk ez kb 10 embernek nem lesz elég. Mivel nekem nem esne jól 10/5 olyan embert itatni az en penzemen akiket nem is birok annyira, ki kene talalni valamit. Igazabol nem is az a gond hogy meg kene osztozni, vagy ilyensmi hanem az hogy kevesen kell osztozni. Igy az jutott eszembe hogy be kene gyujteni azoktol egy ezrest akik nem hoznak semmit, es abbol szerezni meg valami dugi piat amit haverommal megiszunk vagy ezt megoldhatjuk sajat penzbol is. A necc az hogy 17 evesek vagyunk es meg nehez lenne igy szerezni, meg talan meg tudnank oldani azt hogy haverom szulein keresztul szerez egyet de erre keves az esely. A taborban mar nem akarok venni mert egyaltalan nem biztos hogy tudnank. Ti mit tennetek a helyemben?

2016. jan. 16. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondhatnám hogy ne igyál ennyi idősen, de nem teszem, én is voltam már jópárszor részeg mikor 17 voltam. Az hogy beszedtek pénzt és ti veszitek meg a többinek is, az jó ötlet. Csak egy nagykorút kell találnotok aki megveszi. Esetleg nincs valamelyikőtöknek bátyja vagy nővére? Ők esélyes hogy megvennék, a szülők nem annyira, de azt is megcsinálhatjátok hogy megkértek valakit hogy vegye meg nektek, biztos találnátok olyat.
2016. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel:D Ugyanezt csináltam én is 17évesen,tényleg kevés az a két üveg,de ha nem vagytok finnyásak,az energiaitalba ha beletöltitek,nagyot tud ütni.
2016. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, már sikerült is megoldani ;)
2016. jan. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!