Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 0,5 liter tokaji aszútól be...

0,5 liter tokaji aszútól be lehet rúgni? Vagy ezen kívül milyen borokat ajánlotok max 3000 forintig, ami édes?

Figyelt kérdés
édes legyen, ez fontos
2016. jan. 23. 15:35
 1/7 anonim válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy 14 alatti lány vagy.

Igyál málnaszörpöt.

2016. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti embe- és körülményfüggő, de igen esélyesnek tartom. Az aszú amúgyis trükkös, egy felest már megérzek, pedig egy feles töményt nem :D

Az édes borokhoz nem értek, csak a tokaji aszút szeretem közülük, szerintem remek az ár/érték aránya, ráadásul felbontva is remekül eláll.

2016. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na megittam végül 500ml húzóra, jéghidegen, fincsa volt ,de semmit nem érzek belőlle, most ittam meg :S kicsit ég a gyomrom, érzem hogy leért, de ennyi.
2016. jan. 23. 18:15
 4/7 anonim válasza:
Dankót ajánlom abból vagy 8 db kijön, édes és 6 l-t ugyse iszol meg de ihatsz vagy 2 napig. :D De fél l édes aszutol fel ora alatt lefordul az ember a székről ha húzza. :D
2016. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
VÉgül tokaji szamorondit ittam, de most érződik picit a hatása, hát ezek a borok elég gyengék hatás szempontjából, tegnap ittam pálinkát 5 perc után már érződött a hatás, igaz azt csak mézzel tudom meginni, ha teszek bele utólag, különben elfog a hányinger.. sajnos :/
2016. jan. 23. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fél liter bortól, húzóra vállalhatatlanul lealjasodnék :D de kire-hogy hat
2016. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem volt vészes.

Már el is múlt a hatása...

Talán 1 litertől már nehezebben tudnék járni. Pedig nagyon ritkán iszom.

2016. jan. 23. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!