Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Srácok rátok milyen hatással...

Srácok rátok milyen hatással van 0.5 liter vodka?

Figyelt kérdés
En egy nem olyan regi bulin leguritottam fel liter vodkat. Kb miutan megittam meg fel ora esemenyeire emlekszek utana K.O .
2015. dec. 24. 23:49
 1/8 anonim válasza:
100%

Most mindjárt jönnek itt a 17 éves "party állatok", meg a nagy "férfiak", hogy mi az a fél liter, meg azt szokta reggelire kakaó helyett :D

De az igazság az, hogy ez 10 feles. Sznob helyen 12-13. Azért az rendesen fejbe tud vágni. Nem mondom, hogy K.O., de biztos, hogy félrebeszélnék, és a járásom se lenne valami határozott :D Koordinálatlan mozgás, néha-néha elbóbiskolnék, stb. Rám így hatna.

2015. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A fél litert még jól bírom, de az egynél már elkezdek kötekedni
2015. dec. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gnoomage ***** válasza:
Az emberek jó részére ettől már szép állapotba kerülne... Persze van pár ember(neten valamiért sokkal több mint a való életben) aki simán bírná... pontosabban nem hányna tőle... Én pár liter vbk és fél liter tömény után mindig úgy döntök hogy ledőlök valahova aludni, mert tudom sok...
2015. dec. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha húzóra megiszom nyilván kicsap pár órára, de pl. ha 3-4 óra alatt iszom meg úgy hogy fogyasztok megfelelő mennyiségű alkoholmentes folyadékot is mellé, meg eszek is, akkor csak jó kedvem lesz. Ha 3-4 óra alatt iszom meg de viszonylag keveset eszek és iszok mellé, akkor eléggé megcsap, hülyén beszélek és rövidebb távú emlékezetkieséseket okoz. Ha mondjuk 7-8 óra alatt iszom meg, az meg alig látszik raktam.
2015. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó hatással
2015. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha félóránként megiszok egy-egy felest, közben meg iszok rá valami üdítőt, akkor 5 óra alatt elpusztítom azt a fél litert simán, főleg, hogy közben többször ürítek, szóval folyamatosan megy ki belőlem, viszont ha egyszerre akarnám meginni, akkor az pár percen belül visszajönne, a rohamivók ezért is dőlnek ki olyan hamar.
2015. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
Féllitertől max kicsit belassul a gondolkodásom és nehezebben tudok válaszolni nehéz kérdésekre . De amúgy 7 dl ert multkor anyámék észre se vették rajtam. Pedig volt még mellette 2 dl bor is. Én akkor rugtam be nagyon (emlékszem mindenre) tehát nem K.O. amikor ittam 1 üveg vodkát 7 dl erest meg ugyanenyi lafiestat meg 1 flaska házipàlinkát :D
2015. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lassankent lehet en is birtam volna. De piramisoztunk ha tudjatok mi az:D
2015. dec. 26. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!