Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történik ha a monster...

Mi történik ha a monster energia italt össze öntöm valamiféle piával?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Pezsgővel pl jó, de nagyon hamar üt, vigyázni kell vele. Egyébként ma olvastam valamit, az volt a lényege: magában sem egészséges, de alkohollal még károsabb.
2016. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
100%

Amint koffeinnel fogyasztod az alkoholt, onnantól kezdve egyikből sem érzed jól a mértéket (kevésbé érzed a hatásukat), és ha nem számolod, akkor lazán benyomsz belőlük annyit, amennyitől külön-külön is rosszul lennél.


Éppen ezért szeretik keverni a kettőt:

1. nem álmosodnak/fáradnak el ivás közben

2. úgy be tudnak rúgni, ahogyan koffein nélkül soha (mert hamarabb dőlnének ki).


Másrészt, az élmény is jobb, mert ez egyfajta „éberrészegséget” okoz, ahol úgy kapják meg az alkoholos eufóriát, hogy kevésbé tompulnak le. Persze ez így sokkal megterhelőbb a szervezetnek, már csak a nagyobb bevitt mennyiség miatt is.

2016. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Elrontod az ízét. Mindkettônek.
2016. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Tapasztalatok:


1. Bár úgy fogsz pörögni egész este mint még soha, egyszercsak tikk, kikapcsol a Monster, és elalszol a kocsmában/buszon/előszobában. (Külön nehéz helyzet, ha az otthonodtól vagy bármilyen fedett, meleg helytől távol történik ez meg)

2. Eleinte azt fogod érezni, hogy legyőzhetetlen istenkirály vagy. Másnap pedig azt, hogy talán nem kellett volna a tízfős roma bandának odakiáltani, hogy bárkivel kiállsz egy boxmeccsre.

3. Nagy eséllyel sok dolog "ki fog esni" az estéből.

4. Monstert alkohollal olyan szinten megterheli a szívet és az érrendszert, hogy borzasztó. Persze ki akar száz évig élni, én lesz*rom, de gondoltam téged hátha érdekel. Brutál terhelésnek teszed ki őket ezzel.

5. A koffein szárít. Az alkohol szárít. A koffein és az alkohol keverékéből származó pörgés triplán szárít. Másnap úgy fogod látni a fürdőszobacsapot, mint a világ leglágyabban folyó édes vízesését. :D Már ha ki tudod vonszolni magad odáig.

6. Tényleg pezsgővel a legjobb. Csak mivel nagyon finom, úgy fogod inni mint az üdítőt, és van rá esély, hogy ezzel valamelyiket (vagy mindkettőt) túladagolod.

2016. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmi extra nem fog veled történni. Én rendszeresen iszom energia italt alkohollal, bár általában redbull-t szoktam, de semmi különös. Jó az íze ezért iszom. De ugyanúgy alszom tőle mintha nem innám, nem száradok ki, mint ahogy itt az egyik hozzászóló írja! Ha bulizok akkor mindig iszom energia italt alkohollal, kb 7 éve, de semmi rossz hatása nincs.
2016. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
FELROBBANSZ!!!
2016. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rövidtávon nem igen okoz problémát, és szerintem hosszútávon sem, amennyiben mérsékletesség elvét követed. (De ettől még nem egészséges, de mi az?!) Én utóbbi időben rendszeresen vodkához iszok (narancs-citromos, the doctor ha jól emlékszem ez a neve) monstert.
2016. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mérgezed magad :)
2016. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!