Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Grant's whiskyről mi a vélemén...

Grant's whiskyről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valaki itt már ilyent és ha igen pontosan melyik ízlett a legjobban ?
2016. márc. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Személy szerint nem szeretem. Nekem jellegtelen, gyenge az íze. Mintha egy jobb whiskyt felvizeznél (kicsit hasonló az amerikai szörnyűségekhez). Az alsó árkategóriás tömeg blendek között is van szerintem sok ami jobb.
2016. márc. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani valamit, ami nem túl drága(max 10000 Ft) és élvezhető?
2016. márc. 14. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet, hogy te tudod milyen stílust szeretsz. Ha kicsit el akarsz szakadni a megszokottaktól ami itthon kapható a nagyáruházakban, nézz körbe a Nikka (japán) italai között. Kifejezetten szeretem tőlük a from the barrelt (11ezer), de vannak olcsóbbak is tőlük. Whiskynet-n nézz körül. Rengeteg fajta van náluk. Leírásokkal és véleményekkel. Ha esetleg mondasz olyat amit ittál már és ízlett, könnyebben tudok ajánlani.
2016. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy meg nem alakult ki semmilyen ízlesvilágom. Amit ittam eddig, az a Jim Beam Honey, ami nagyon tetszett.

Valami hasonlót keresek ami nem aromásított.

2016. márc. 15. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát akkor a sima Jim. :) Viszont Grant's is ízleni fog ha a Jim ízlik. Ha kicsit drágábbak között akarod nézni akkor egy Nikka All Malt-t javasolnék, őt érdemes lenne kipróbálnod szerintem. Messze jobb, mint ezek az olcsóak és 10ezer alatt van. Aztán ha kicsit füstösebbet akarsz akkor egy Jameson (ír) vagy egy Ballantine's (scotch). Bali eléggé tőzeges és általában aki a Jim vonalat szereti nem szokta szeretni (én viszont pl pont ezt az erősen füstös, tőzeges karaktert szeretem), de ha még nincs kialakult ízlésed akkor érdemes megkóstolni. Legjobban akkor jársz szerintem ha elmész valahova ahol tartanak több féle whisk(e)y-t és többől is kóstolsz egy-egy pohárkával.
2016. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!