Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek a legfinomabb lassan...

Melyek a legfinomabb lassan ütő alkoholos italok?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthon iszogatni csak úgy spontán de nincs ötletem milyet vegyek. Jäger a kedvencem de az eléggé ütős. Eddig vermuth-ot ittam de valami másra vágyok. Ötletek?

2016. márc. 19. 19:28
1 2
 11/13 Phoney ***** válasza:
55%

Bacardi Breezer: kevés rummal kevert üdítő, gyümölcsös ízekben.


Bacardi rumok: rumízűek... :)

2016. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alain Delon ***** válasza:
Azért arra vigyázz, hogy a mindenféle "ízű" italok másnap rosszabb hatással lehetnek, mert aroma és színezék van bennük. Az ilyeneket tanácsos kerülni.
2016. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Phoney ***** válasza:

ma 09:19

Én aromától-színezéktől sose voltam még másnapos, csak alkoholtól...


Ez az aroma-színezék mítosz onnan jött, hogy régebben minden kommersz szeszesitaltól durván másnaposnak lehetett lenni, csakhogy ennek nem az aroma-színezék volt az oka, hanem az, hogy mind répaszeszből készültek, aminek valamiért ilyen hatása van. Tisztán (kommersz vodka) vagy természetes növénykivonatokkal (kommersz keserű) is ugyanolyan másnapos volt tőlük az ember, mint aromával meg színezékkel. Ma már a legtöbb kukoricaszeszből készül, az ilyen szempontból nem problémás.

2016. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!