Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehetne Hoegaarden fél...

Hol lehetne Hoegaarden fél literes (sörös) poharat beszerezni?

Figyelt kérdés

Magánszemélyként kellene.

Ilyenre gondolok: [link]



2016. márc. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

olyan kocsmába ahol csapolnak ilyen sört. bemész, lehetőleg fogyasszál is valamit és elegyedj beszédbe a pultossal. próbálj minnél szimpibb lenni neki, aztán valahogy hozd szóba hogy milyen jó lenne neked egy ilyen pohár. kérdezd meg hogy nem adna-e neked egyet, elvégre ha véletlen leesik és eltörik az is ugyanúgy oda van mintha valaki elviszi, úgyhogy egyet ne sajnáljon... nálam ez mindig beválik, mindig azt mondják: hát végülis igen, na jól van vigyed. de ha mégse adná oda, ajánlj érte pár száz ft, amennyit még neked megér, erre már ninc spultos aki nemet mondana!


vagy: egy nagyobb társasággal (min 4-5 fő) beültök sörözni, és ilyen sört isztok, hogy ilyen pohárba adják ki. kértek még egy kört, de az üres poharakat ne vigyétek vissza. ha már elég üres pohár van az asztalon, ha egyet elteszel fel se tűnik, senki nem számolja. ilyenkor jól jön ha egy csaj is van a társaságba, ne árt egy retikül amiben a pohár eltölti az este hátralevő részét amég ott vagytok. zsebben ugyanis bajosan vinnéd ki.


én mind a kettőt szoktam alkalmazni, helyzettől függ. ha többen vagyunk egyszerűbb a utóbbi, ha egyedül, vagy célzottan pohár-szerző úton vagyok akkor az előbbi módszer a nyerő. remélem segítettem

2016. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, jó az ötlet. Próbáltam a neten is keresni, kevés sikerrel. Egy helyi étteremben láttuk, meg is kérdeztük, de azt mondták, hogy 6 darab van belőle, őrzik mint a hímes tojást. Azért köszi a választ, ment a zöld kéz!
2016. márc. 23. 18:49
 3/4 anonim válasza:
Sikerült szerezni végül? Honnan?
2018. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
engem is érdekelne, ugyanilyet keresek és a neten sehol nem talalok...
2018. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!