Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Abszintkiegészítőket érdemes...

Abszintkiegészítőket érdemes venni Prágában? Megéri ott venni, vagy egyszerűbb itthoni vagy külföldi webshopból rendelni? Leginkább kanál és csap/csepegtető (brouilleur) érdekelne.

Figyelt kérdés
Egy német webshopból rendeltem korábban abszintot, és mindig vettem hozzá 1-1 poharat, ill. a legelején egy kanalat. Most viszont már nem szállítanak kulfoldre valamilyen új vámszabályok miatt. Ezért gondoltam új "beszállító" után nézni, és ha már Prágában leszek, arra gondoltam, veszek ott ezt-azt, de csak ha megéri. Szerintetek?
2016. márc. 30. 16:55
 1/2 crudy ***** válasza:
Szerintem itthon megkapsz mindent olcsóbban. Biztos, hogy itt is be lehet szerezni.
2016. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
A magyar boltok helyből 2× annyiért vesztegetik az eleve túlárazott abszintkellékeket, mint a nemzetközi webáruházak. Valószíbnűleg találsz olyan prágai boltot, ahol ennél olcsóbbak.
2016. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!