Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz, megalázó egy...

Nagyon gáz, megalázó egy fiatal nőnek egyedül sört vennie a boltban?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és ciki, ha veszek egy 6-os karton sört itthonra tesómnak meg nekem? Ti mit gondoltátok ha egy nő előttetek állna a sorban és látjátok, hogy vesz egy karton sört? Gondolátok róla, hogy de egy alkesz aljalány ez?


Csak mert ketten lakunk albérletben a tesómmal és ő mondta, hogy nem akar sört venni a boltban, mert gáznak tartja. Most, hogy bejött a jó idő én is megkívántam, vettem is, de érdekel, hogy vajon lenéztek e mások, akik láttak.



2016. ápr. 7. 14:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
NEm értelek, mi lenne ebben a megalázó? Hihetetlen, hogy 25 e´ves vagy, a kérdésed alapján max 15-re saccolnálak!
2016. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Te ugye valami nagyon falusi vagy?


Az a ciki, hogy 25 évesen ilyen baromságokat írsz ki. Senki rád se fog nézni és 10 másodperc után a pénztáros is elfelejti az arcodat.

2016. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Na ilyen még eszembe se jutott. Én ennyi idősen rekesz söröket vettem a házibulikba. Kit érdekel, h mit gondol az eladó a boltban? Biztosan falusi lehetsz, városban ilyen hülyeségeken nem gondolkodik senki.
2016. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Te 25 éves vagy?!

Ez kb. egy 10 éves gyerek szintjének megfelelő kérdés.


Miért lenne gáz?

Én speciel semmit nem gondolnék. Nem érdekel ki mit vesz.

De nem hiszem, hogy bárki azért gondolna alkesznek, mert veszel egy karton sört. Az más, ha úgy is nézel ki, mint egy alkesz - de akkor viszont úgy is annak gondolnak, ha egy csomag Túró Rudit veszel.

Az emberek többsége nem gondolna semmit, a többiek vagy azt, hogy a párodnak veszed, vagy vendégek mennek hozzád, és nekik lesz. De veheted magadnak is, és az a hat üveg elég lehet egy hónapra is.

2016. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg 25 vagyok, csak minket anyánk tényleg úgy nevelt, hogy alkoholt egy nő ne vegyen. Persze azért alkalmakkor, társaságban mi is vettünk, de csak úgy nem.


ÉS azt még meg kell említenem, hogy a sörös polcoknál egy másik nő mondta, idézem: "Nem veszek a páromnak, majd ő vesz magának sört, én nem cigányulok le."

2016. ápr. 7. 14:14
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Hol laksz? Miféle hely lehet ez? Tényleg kíváncsi vagyok. Ajándékba is folyton veszem a piákat, nő vagyok. Most csak nem gondolod, h majd Budapesten a tescoban ezen fog kiakadni az a szerencsétlen eladó, h egy nő mennyi piát vesz, már ledolgozott aznap 10 órát, hol érdekli, csak haza akar menni szegény. A többi ember meg csak akkor vesz észre ha nincs rajtad ruha, mindenki csinálja a maga dolgát.
2016. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
84%
Leginkább az a gáz, hogy 25 éves létedre ilyesmi felmerül benned. 25 évesen nem azon kéne parázni, hogy vajon mit tart cikinek a többi ember. Sz@rd le őket, azt veszel, amit csak szeretnél.... Amúgy meg ha egy sörvásárlástól ilyen kérdés fogalmazódik meg benned, akkor bele sem merek gondolni, hogy hogyan indulhatsz el mondjuk óvszert vásárolni.
2016. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
96%
beteg a lelked,gyógyulj meg aztán vehetsz sört is és amit akarsz.
2016. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
megyeszékhely városban lakok és óvszert sosem vettem, azt mindig a barátom vett
2016. ápr. 7. 14:29
 10/27 A kérdező kommentje:
jópofa kommentek, köszi, megnyugodtam :D
2016. ápr. 7. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!