Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24csaj vagyok,2 éve egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24csaj vagyok,2 éve egyedül élek Pesten, és már unom! Vmi bár/pub nincs Pesten, lehetőleg belváros! és"ne aranyáron legyen azért a pia", ahol "könnyen bepasizhatnék" "nem ciki egyedül beülni""sok a fiatal"is, (20-as v max 31-2)?

Figyelt kérdés

Eddig még "nem volt senkim, mióta feljöttem", jó egyrészt azért sem, mert "az elején beszokni is nehéz volt", nem hogy még pasizzak.

Neten próbálkozom 2 hónapja, "elég szar a helyzet"(elég sok a túl komolytalan barom- jó meg válogatok is, de akiket kifogtam eddig mind barmok voltak... xD Azért az gáz!)...

Hiába, ha "fejre állok", akk sincs kivel elmennem, alig ismerek vkit Pesten, fősuli rohadt nagy, én meg nem járok el velük inni, "bár nem is hivtak"!!!! xD Mivel "nem vok az a nagy bratyizós", de attól még nekem semmi bajom az emberekkel!!! .xD


2015. dec. 14. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy 24 vagy nem 14?😕
2015. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondod komolyan, hogy ezzel az idetlen stilussal (xD es tarsai) 24 eves vagy.. 14-nek tippeltelek volna a leiras alapjan.


Tele van egyebkent a belvaros pubokkal, szorakozohelyekkel barhova elmehetsz a Blaha-Oktogon-Deak-Astoria tengelyen.. No de hogy 2 ev alatt senkivel nem sikerult senkivel osszehaverkodni sem, raadasul fosulin? Azt meg hogy? Ne a csodat vard, kezdemenyezhetsz te is nyugodtan csoporttarsaknal, ha kedved van elmenni valahova.


Amugy nem ciki egyedul menni, de ha fejben kamasz vagy, akkor nehez lesz "nem barmot" kifogni, csak szolok.

2015. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Miért is csodálkozol, hogy csak a "barmok" találnak meg?
2015. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik, nekem esélyem sincs "1 normális pasira"

Most én hiába vagyok 24, de amúgy meg még "igencsak zöld meg tapasztalatlan vagyok", én még "alig éltem", ha úgy nézem...

Sose voltam az a "bandás meg diszkós tipus", anyám sose engedett el sehova, kiközösitettek anno, én meg sokáig "nagyon zárkózott voltam"...

Most már "lennék kicsit nyitottabb is, de "patthelyzetben vok", nem "rendes fősulira járok", csak ilyen "felsőoktatási szakképzésre", 2 év helyett 3.-at taposom, alig van már órám, alig vok emberek között, nincs is minden nap... xD Én már "akikkel járok", nemigen tudok mit kezdeni..Azt se tudom kicsodák kb...Legalább előzőeket még vmennyire tudtam...

Szó szó, jah h "nem nagyon lett barátnőm se", olyan akivel bárhova elmehetnék nem, szólogattam én 3-4 csajt, de max a "házi feladatig jutottam velük", nem h addig h szórakozni menjünk!!! xD De nagyon jó amúgy, a suli, mivel Pest milyen nagy, suli is az, 80-100-an is voltunk egy előadáson, úgyhogy nem csoda h nem jött össze a dolog!

De most meg már kezdem "nagyon unni ezt a szitut", h kb senkit sem ismerek!

Hát jól van, ha "válaszolók szerint nekem normális nem fog jutni", hát ne jusson, nem érdekel amúgy, annyira nem izgat, de legalább akkor már lesz valakim, még ha otthagy is pár hét v hónap után!!!!

2015. dec. 14. 12:37
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Miért használsz ennyi idézőjelet? Miért nem azt írod-mondod, amit gondolsz?
2015. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jah, csak megszokás, igy szoktam irni ált, sok idézőjellel... Lehet értelme nem sok, amúgy...
2015. dec. 14. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy jotanacs - felejtsd el kerlek az idezojelek felesleges hasznalatat, es a sok felkialtojelet es xD-t is. Meg ha nem is vagy buta, sajnos annak tunsz emiatt az irasmod miatt.


Magatol nem fog a sult galamb se a szadba repulni, ha szeretnel emberi kapcsolatokat, akkor probalkozz intenzivebben. Nem kell ahhoz hudenagy baratnak lenni valakivel, hogy elmenj szorakozni, anno egyetemen az elso eloadas utan dumaltam par mondatot par csoporttarssal, de mar akkor rakerdeztem, nincs-e kedve orak utan beulni valahova. Ha elsore nem jon be, bejon maskor. 3-4 megszolitas 2 ev alatt nem igazan szamithato semmifele probalkozasnak.


Szorakozohelyen eselyesebb, hogy olyan pasit szedsz fel, aki egy este utan felszivodik.. De a te helyzetedben, ha ismerkedni akarsz, az internettel mi a gond?

2015. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes és buta nő vagy.
2015. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Állj ki a Blaha Lujza térre,majdcsak leszólít a nagy Ő.
2015. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:

Imádom ezek az "mondatokat" :D

Amúgy sok ilyen hely van és neten is lehetne válogatni.

2015. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!